Videa

Další epizoda seriálu věnující se hře A Plague Tale: Innocence (4:18) | video: YouTube

Krysy jako stěžejní prvek hry? A Plague Tale odhaluje nevídané možnosti v novém videu

07.02.2019 000 14:49 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Už dlouho jsme se na žádnou hru netěšili tolik, jako na Plague Tale od Asobo Studio. Ti pod dohledem vydavatele Focus Home Interactive finišují svoje přípravy na vydání jednoho z nejzajímavějších titulů tohoto roku, a my se tak můžeme podívat na další zajímavé video, ve kterém nám tentokrát tvůrci představují další stěžejní prvek hry - krysy.

Jak jistě víte z dějepisu, krysy byly hlavními přenašeči moru a podobnou funkci budou plnit i v této hře. My, v kůži hlavní hrdinky Amicie, se jim tak budeme muset vyhýbat. K tomu nám pomůže nejen plížení, ale hlavně oheň, s jehož pomocí tato malá stvoření spolehlivě odeženeme do bezpečné vzdálenosti.

Pokud máte z těchto tvorů fobii a nemůžete na ně pohlédnout ani ve virtuálním zpracování, tak se raději A Plague Tale vyhněte obloukem. Tvůrci se totiž v přiloženém videu kasají, že jejich vlastní engine jim umožnil přidat do hry tísíce krys v jedné scéně, aniž bychom to poznali na výši snímků za sekundu.

A Plague Tale zkrátka slibuje skvělou podívanou doplněnou o zajímavý příběh ze středověké Francie, kterého se dočkáme 14. května na všech hlavních platformách, tedy na PC, PS4 a Xbox One.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Krysy jako stěžejní prvek hry? A Plague Tale odhaluje nevídané možnosti v novém videu

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.