Rok ve znamení remasterů! Po Resident Evil 2 se brzy dočkáme i Assassin's Creed III

Očekávaná předělávka třetího dílu populární série je za rohem. Plnohodnotné verze se totiž dočkáme už v květnu.

Assassin's Creed III Remastered

Assassin's Creed III Remastered FOTO: www.pureplaystation.com

"Mánie" kolem posledního dílu Assassin's Creed pomíjí a Ubisoft tak začíná upínat zraky k dalšímu titulu. Teď nemáme na mysli Far Cry New Dawn, který bude bez pochyby jedním z "ubisoftích" vrcholů měsíce února, ale součást season passu k Odyssey - remasterovaný Assassin's Creed 3.

Ten byl dlouhou dobu velkou neznámou, po odhalení prvního oficiálního traileru jsme si alespoň udělali představu, jak by na tom další přepracovaný díl z populární série mohl být po technické stránce. A soudě dle krátkých záběrů lze říct, že se můžeme těšit na opravdu skvělou podívanou. Textury i systém nasvícení prošly velkou proměnou, což ale nemůžeme říct o modelech postav. Třetí díl ovšem vyšel už téměř před sedmi lety, takže se dá jistá grafická degradace v porovnání s novými hrami očekávat.

Jak jsme napsali na začátku, Assassin's Creed 3 Remastered bude dostupný pro všechny, kdo si společně s Odyssey pořídili i season pass. Ti se tak mohou těšit nejen na základní hru, ale i na všechna DLC a také povedenou odbočku Assassin's Creed Liberation taktéž ve vylepšeném hávu. Tituly ovšem budou dostupné i samostatně a to 29. 3. 2019 na PC, PS4 a Xbox One.

Assassin's Creed III Remastered v prvním traileru (1:43) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Rok ve znamení remasterů! Po Resident Evil 2 se brzy dočkáme i Assassin's Creed III

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Autor herního hitu PUBG míří na burzu, může to být největší IPO v Koreji

16.06.2021 21:10 Jihokorejský výrobce videoher Krafton, který stojí za herním hitem PlayerUnknown's Battlegrounds …

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.