Rok ve znamení remasterů! Po Resident Evil 2 se brzy dočkáme i Assassin's Creed III

Očekávaná předělávka třetího dílu populární série je za rohem. Plnohodnotné verze se totiž dočkáme už v květnu.

Assassin's Creed III Remastered

Assassin's Creed III Remastered FOTO: www.pureplaystation.com

"Mánie" kolem posledního dílu Assassin's Creed pomíjí a Ubisoft tak začíná upínat zraky k dalšímu titulu. Teď nemáme na mysli Far Cry New Dawn, který bude bez pochyby jedním z "ubisoftích" vrcholů měsíce února, ale součást season passu k Odyssey - remasterovaný Assassin's Creed 3.

Ten byl dlouhou dobu velkou neznámou, po odhalení prvního oficiálního traileru jsme si alespoň udělali představu, jak by na tom další přepracovaný díl z populární série mohl být po technické stránce. A soudě dle krátkých záběrů lze říct, že se můžeme těšit na opravdu skvělou podívanou. Textury i systém nasvícení prošly velkou proměnou, což ale nemůžeme říct o modelech postav. Třetí díl ovšem vyšel už téměř před sedmi lety, takže se dá jistá grafická degradace v porovnání s novými hrami očekávat.

Jak jsme napsali na začátku, Assassin's Creed 3 Remastered bude dostupný pro všechny, kdo si společně s Odyssey pořídili i season pass. Ti se tak mohou těšit nejen na základní hru, ale i na všechna DLC a také povedenou odbočku Assassin's Creed Liberation taktéž ve vylepšeném hávu. Tituly ovšem budou dostupné i samostatně a to 29. 3. 2019 na PC, PS4 a Xbox One.

Assassin's Creed III Remastered v prvním traileru (1:43) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Rok ve znamení remasterů! Po Resident Evil 2 se brzy dočkáme i Assassin's Creed III

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

20.07.2019 20:43 Když vyšlo najevo, že Netflix připravuje ve spolupráci s Andrzejem Sapkowským seriálovou adaptaci…

Zaklínač 3 nyní vypadá ještě lépe!

18.07.2019 20:46 Je to až k nevíře, ale Zaklínač 3 nedávno oslavil čtyři roky od vydání. Ani tak dlouhá doba a…

Související:

Nejčtenější články

  1. Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.