Apex Legends je obrovský úspěch. Hru si během osmi hodin stáhl více než jeden milion unikátních hráčů

I přesto, že se tento titul nedočkal tak pompézního oznámení, má už Apex Legends na kontě velké množství hráčů.

Apex Legends

Apex Legends FOTO: Origin

Ještě předevčírem jsme slýchaly pouhé spekulace. Nikdo s jistotou nevěděl, jestli v pondělí opravdu dojde k oznámení nové hry z Titanfall univerza. Nakonec k němu ale došlo a díky velkému zájmu médií a fanoušků se už po osmi hodinách kreativní ředitel a spoluzakladatel studia Respawn Entertainment Vince Zampella mohl pochlubit s informací, že titul překročil jeden milion unikátních uživatelů. Jde už ale o několik hodin starou zprávu, dá se tedy očekávat, že toto číslo bude opět o něco větší.

Tvůrci si tak na samotném začátku vytvořili slušnou základnu, kterou nyní budou moct krmit novým obsahem. A ten bude během první sezóny, která potrvá až do března, zejména ve znamení zbraní a kosmetických vylepšení. Aby je hráči získali, nemusí nic pořizovat. Tedy alespoň pokud nechtějí ví než stovku exkluzivních předmětů, které získají jen s prémiovým Battle passem.

Ve hře se krom Battle passu samozřejmě nachází i mikrotransakce v podobě loot boxů a nákupů postav, žádná z nich ale naštěstí nenabízí nic, co by nakupujícího zvýhodnilo oproti ostatním. A nic naštěstí nenasvědčuje tomu, že by se něco takového v budoucnu mělo dít.

A ještě jedna novinka na závěr. Pokud máte kamarády, kteří raději hrají na konzoli než na počítači, máme pro vás dobrou zprávu. Respawn Entertainment totiž plánuje jistou formu meziplatformního hraní. Zatím ale neznáme přesné datum vydání, takže si na něco takového nejspíš budeme muset ještě několik měsíců počkat.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Apex Legends je obrovský úspěch. Hru si během osmi hodin stáhl více než jeden milion unikátních hráčů

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.