Nejnovější update do Fallout 76 je pro hráče opět zklamáním

Když se nedaří, tak se holt prostě dařit nebude!

Fallout 76

Fallout 76 FOTO: HD Wallpapers

Poslední patch pro Fallout 76 měl svým nástupem zlepšit všechno, co se dalo. Od velkých bugů až po celkovou hratelnost hry. Co se však především mělo zlepšit byl celkový pohled na Bethesdu. Jak už to ale u posledního dílu Falloutu bývá, nic z toho se nepovedlo. Jednání lze tak nazvat velmi amatérským a je zkrátka jasné, že tohle hodně hráčů opět odradilo.

Nový update, v pořadí už pátý, přinesl chyby, které byly opraveny už v těch předešlých. Bethesda na Redditu oznámila, že celý tým právě pracuje na okamžité nápravě, aby se tento problém v budoucnu již více neopakoval. Fanouškům už se to ale přestává líbit.

Studio svůj přešlap odůvodnilo tak, že se stala chyba v propojení interních buildů. Mnoho uživatelů si též všimlo, že vyřazovací systém v inventáři nefunguje tak, jak by měl. Mnoho hráčů též ztratilo velmi užitečný materiál, což je ve hře jako Fallout dost velký problém.

Bethesda se však nepotýká pouze s kritikou ohledně bugů nebo zpackanými updaty. Loni tu byl exces v podobě úniku uživatelských dat, poté tu byl problém s taškou ke sběratelské edici a následnou náhradou, za kterou jsme si ani tu samou brašnu nemohli koupit ve virtuální podobě… Vypadá to, že toto studio zrovna zažívá krušné časy. My tedy doufáme, že se to nikterak nepodepíše na chystaných titulech.

Live action trailer pro Fallout 76 (1:00) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nejnovější update do Fallout 76 je pro hráče opět zklamáním

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.