Titanfall battle royale ve formě free-to-play již brzy

Podle internetových zvěstí to bude dřív, než by kdokoliv čekal.

Titanfall 2

Titanfall 2 FOTO: Respawn Entertainment

Herní svět je momentálně zaplaven novinkami ohledně vydání battle royale módu s názvem Apex Legends, který by měl být představen již toto pondělí. Ve stejný den by pak měla být i dostupná. Pokud jsou informace pravdivé, bude se tak jednat o zajímavé obohacení hry a věříme, že spousta hráčů uslyší i na free-to-play model.

Za všechny dostupné informace a začátek velkého zájmu okolí může eSportový redaktor Rod Breslau, který potvrdil právě zmiňovaný název Apex Legends a vydání herního přídavku pro PC, Playstation 4 a Xbox One. Není však jediný. O této verzi mluví i redaktor Kotaku Jason Schreier, který svým článkem dostupné informace potvrdil a přidal  i zajímavé novinky ohledně připravovaného Titanfall 3.

Battle royale mod bude stát na podobných základech jako PUBG či Fortnite. Budeme mít možnost zahájit hru ať už jako jednotlivec nebo s trojicí přátel. Na serveru se pak utkáme v líté bitvě o maximální velikosti 60 hráčů.  Ve hře však údajně nebude možnost využití ikonického mechanického obleku, díky kterému je Titanfall tak známý.

Free-to-play model pak samozřejmě bude vykoupen mikrotransakcemi. Očekávat tak můžeme nákupy v podobě skinů, ale i v posledních letech tolik nepopulární loot boxy. Pro vývojáře ale půjde o jediný zdroj obživy, tento krok je tedy logický. Důležité ovšem je, aby to nepřehnali a neskončilo to podobným propadákem, jako v případě Star Wars: Battlefront II.

Pro Respawn Entertainment by to měla být první ze dvou připravovaných her pro tento rok. A my jsme zvědaví, jestli se té první opravdu dočkáme už v pondělí…

Trailer k Titanfall 2 (2:02) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Titanfall battle royale ve formě free-to-play již brzy

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

AAA hry bude moct tvořit každý. Epic Games vývojářům výrazně ulehčí práci

12.11.2019 16:39 Grafika srovnatelná s Battlefield V či Metro: Exodus? To může být brzy realita i pro menší…

Zaklínač 3 se stále prodává velice dobře. Letošní prodeje překonaly ty z…

30.08.2019 18:31 CD Projekt je neustále na vzestupu. A pomáhá v tom i hra, která vyšla před více než čtyřmi roky.

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.