Ušetřete na hrách od Ubisoftu a získejte hru zdarma

Ubisoft zlevňuje svoje hry. Tak tuto příležitost nakoupit ty největší pecky se slevou nepropásněte! Ba co víc, můžete získat úplně zdarma Assassin's Creed Chronicles China.

Assassin's Creed Chronicles China

Assassin's Creed Chronicles China FOTO: Uplay

Lunární nový rok, proč bychom ho sakra měli slavit? To si určitě řekne spousta lidí. A tato otázka je samozřejmě oprávněná. Pro Evropu nemá veskrze žádný význam, distribuční platformy si jej ale čím dál častěji všímají a právě při této příležitosti zlevňují svoje hry. A to už je dobrý důvod, proč se na něj každý rok těšit!

Ještě před Steamem, který by měl svoje slevy spustit co nevidět, tak můžeme vybírat z desítek her od Ubisoftu. Skrze Uplay tak můžeme pořídit tituly s 20% až 90% slevou, přičemž ve výběru nechybí ani ty největší pecky. S 66% slevou lze pořídit základní edici Far Cry 5 (20,40 € - cca. 550 korun), Steep je dostupný za necelých 200 korun, poslední díl Assassin's Creed s přídomkem Odyssey pak za zhruba 810 korun, tedy s 50% slevou.

Pokud ale nechcete vyhazovat svoje peníze za hry, máme pro vás i jeden tip, za který nezaplatíte ani korunu. Pokud se do 5. února přihlásíte na Uplay a kliknete na záložku "Lunar Sale", budete moct získat první z trojice kousků ze série Assassin's Creed Chronicles. Pro fanoušky značky je to povinnost, milovníkům plošinovek a jednoduchých hádanek můžeme Chronicles China taktéž doporučit. Jedná se totiž o zajímavou odbočku s kvalitním audiovizuálním zpracováním, charismatickou hrdinkou a obsahem, jenž vám vydrží zhruba na 10 hodin.

img-responsive

Assassin's Creed Chronicles China | foto: Uplay

A pokud toho po dohrání nebudete mít dost, zamiřte do obchodu, kde naleznete zbylé dva díly s podstatně nižší cenovkou. Musíte to ale stihnout do výše zmíněného 5. února, kdy výprodej při příležitosti lunárního nového roku končí.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Ušetřete na hrách od Ubisoftu a získejte hru zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.