Víkend plný her zadarmo? Získejte hororový Kholat a Assassin's Creed Chronicles China!

Došla vám zásoba nedohraných her a potřebujete ji opět naplnit? Potom pro vás máme dva tipy!

Kholat

Kholat FOTO: Steam

Dnes je to přesně 60 let od doby, kdy došlo k tzv. Zániku Ďatlovovy výpravy. Ten den zemřelo za dosud neobjasněných okolností devět turistů v ruském pohoří Ural, není se tedy čemu divit, že se tento incident stal doslova rájem pro milovníky konspiračních teorií a spekulací. A na jedné z nich je postaven i Kholat, prvotina od studia IMGN.PRO, kterou nyní můžete získat úplně zdarma.

Po kliknutí na tento odkaz a následně na tlačítko "Instalovat hru" se titul automaticky přidá do vaší knihovničky a tam zůstane už na věky. Pokud Kholat zdarma chcete, raději si pospěšte. Datum, kdy tato akce skončí, je totiž stejně záhadný jako Zánik Ďatlovovy výpravy. Dá se ale očekávat, že se tak stane v pondělí, kdy tradičně končí i víkendové slevy.

Pakliže vás výše zmiňovaný kousek neohromil, máte ještě jednu možnost. Uplay totiž spustil výprodej k příležitosti lunárního nového roku, během něhož rozdává i Assassin's Creed Chronicles China. Odbočka z roku 2015 se může pochlubit úplně jinou stylizací než hlavní díly stejnojmenné série. Jde totiž o plošinovku, při jejímž hraní budete řešit logické hádanky, plížit se a zabíjet nepřátele, kteří vám přijdou do cesty.

Na plížení je ale v Chronicles China kladen mnohem větší důraz, jelikož za zdolávání úrovní získáváte body, a abyste jich posbírali plný počet, musíte být opravdu precizní a snažit se zůstat nepozorován. A to je mnohdy větší oříšek, než by se na první pohled mohlo zdát.

img-responsive

Assassin's Creed Chronicles China | foto: Uplay

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Víkend plný her zadarmo? Získejte hororový Kholat a Assassin's Creed Chronicles China!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.