Playstation 5 má nyní hlavní pozornost SONY

Nová generace konzolí už klepe na dveře.

PlayStation 5

PlayStation 5 FOTO: www.gamerevolution.com

Podle dostupných informací Sony zaměřilo svoji pozornost na novou generaci, ve druhé polovině letošního roku nás však čekají další nová oznámení ohledně her na PlayStation 4. Informace pocházejí od analytika Daniela Ahmada, který byl v dřívějších dobách přesným zdrojem. Podle Ahmada je však ještě velmi brzo mluvit o PS5 jako o celku. On však věří, že se dozvíme více informací na Game Developers Conference 2019, která nás čeká již 18. března v San Franciscu.

Tyto informace pak mohl ještě více podpořit "fakt", že některým uživatelům Playstationu v nedávné době přišla pozvánka na "Playstation Meeting", kde se mělo jednat o budoucnosti Sony, Playstationu a jejich konzole. Podle editora Kotaku Jasona Schreiera jsou však všechny tyto zprávy jeden velký hoax a žádné takové setkání neexistuje.

Jaký je váš názor? Opravdu se dočkáme oznámení nového PlayStationu na GDC 2019, nebo si budeme muset ještě počkat? Neváhejte a vyjádřete svůj názor v diskusní sekci pod tímto článkem, popřípadě v komentářích na našich sociálních sítích.

Trailer k příležitosti 500 milionů prodaných konzolí PlayStation (1:00) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Playstation 5 má nyní hlavní pozornost SONY

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.