Metro Exodus v novém traileru odhaluje herní svět a příběh

Podívejte se na nový trailer z produkce vývojářů Metro Exodus.

Metro Exodus

Metro Exodus FOTO: Steam

Vydání už je takřka za dveřmi a z Metro Exodus už jsme tak mohli vidět dostatečný počet úryvků v podobě ukázek, které nám vývojáři postupem času předsouvali. Nedávno jsme tak viděli typy zbraní, které nás v Metru čekají, či podobu sběratelských edic. Nyní se však můžeme podívat na důležitější věc, a to na herní svět a jeho příběh.

Exodus nemá otevřený svět, jak se na první pohled může zdát, je to však velmi rozsáhlá, lineární a příběhově zaměřená akce, která nás zavede do post-apo světa roku 2036. Tentokrát se však nebude odehrávat v Moskevském metru, ale podíváme se i do rozsáhlejších lokací plných nám známých mutantů. Podle všeho by zde mělo být i střídání ročních období, což rozhodně zní zajímavě, a to i pro fanoušky mrazivé zimy z předešlých dílů.

Uvidíme, jak se završení pětiletého cyklu vývojářům z 4A Games podaří. Bude to propadák, nebo adept na hru roku? To zjistíme už 15. února, kdy Metro Exodus vychází na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Metro Exodus v novém traileru odhaluje herní svět a příběh

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.