Tři další DLC příběhy do Resident Evil 2 Remake budou zdarma

První přídavek do hry můžeme očekávat již v průběhu února

Remake Resident Evil 2

Remake Resident Evil 2 FOTO: Reprofoto YouTube

Je tomu sotva pět dní, co jsme na trhu mohli přivítat Resident Evil 2 Remake a Capcom už zásobuje hráče informacemi o přídavcích. Jak oznámilo studio, všechno začne 15. února a podle prvních slov se máme na co těšit.

O co tedy půjde? Leon a Clairy samozřejmě nejsou jedinými živými v Raccoon City. The Ghost Survivors nás tak zavede po stopách příběhů tří dalších lidí, kteří se z Raccon City nedostali včas. Jako první se můžeme těšit na No Time to Mourn, dále pak na Runaway a Forgotten Soldier. Po oznámení odkupu práv společností NetFlix pro vytvoření seriálu z Raccoon City, se tak jedná o další zajímavou aktualitu.

Jestli to dopadne dobře, to uvidíme až po dohrání, ale je nutno říci, že oživení Residentu se opravdu povedlo. Capcom však s obohacením her o další příběhové linie už má své zkušenosti. Jako příklad si můžeme vzít Monster Hunter: World, kde jsme si dodatků mohli řádně užívat.

Trailer k Resident Evil 2 Remake (3:13) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Tři další DLC příběhy do Resident Evil 2 Remake budou zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.