Online beta Red Dead Redemption 2 je opět o něco lepší

Rockstar Games vypouští do světa nový update, který má upravit Gun Rush a jeho Matchmaking.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 FOTO: Rockstar Games

Ještě než světlo světa spatří očekávány patch ze série větších úprav pro Red Dead Online, tak si pro nás Rockstar připravil update, který má nabídnout i kýžené změny v modu Gun Rush. A jako bonus rozdá další Gold bary mezi všechny hráče.

Proč? Rockstar si totiž svých hráčů váží, a to i přes jejich kritiku a nespokojenost týkající se online verze Red Dead Redemption. Na oficiálních stránkách tak svým aktivním hráčům děkují za trpělivost a rozdávají právě tuto cennou odměnu, za kterou je možné ve hře nakoupit rozličné předměty. Stejně tak jsou vděční všem hráčům z celého světa za zpětnou vazbu a společnou práci na úpravě herního zážitku.

A ten už teď doznal jistých změn. Až do nedávné doby se totiž stávalo, že hráčům odstartoval zápas, aniž by bylo plné lobby. Představte si, že natěšení čekáte, než se vám spustí hra. Sledujete, jak hráči odchází a přichází, když tu se najednou hra spustí a vás není ani 20. Další polovina pak odpadne při načítání kvůli nekvalitnímu internetovému připojení nebo že je máma prostě zavolala k večeři. Z modu plného masakrování hráčů a akce se tak stane nudná výplň několika příštích minut. Rockstar se ale nechal slyšet, že Gun Rush je pro 32 hráčů, a tak to taky bude.

A změn do budoucna nejspíš bude přibývat, protože na základě tohoto problému vzniklo na oficiálním webu vývojářů i fórum, kde hráči mohou předávat své zkušenosti a vyjadřovat svoji nespokojenost. Jestli se nářky fanoušků podepíšou i na nadcházejícím patchi ale zatím nevíme. Detaily jsou neznámé, což platí i o samotném datu vydání. S největší pravděpodobností ale nebudeme čekat déle než do příštího měsíce.

Trailer k Red Dead Online (2:08) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Online beta Red Dead Redemption 2 je opět o něco lepší

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.