Další přídavek v podobě Band of Bastards pro Kingdom Come: Deliverance už 5. února

Na Ratajsku již více není bezpečno! Vraťme se tedy do role Jindřicha a ve společnosti žoldáků střetněme své meče proti starým nepřátelům.

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance FOTO: Warhorse Studios

Už je tomu skoro rok, co společně můžeme objevovat dějiny české země ve hře Kingdom Come: Deliverence, a nyní na scénu přichází v pořadí už třetí DLC této úspěšné hry  s podtitulem Band of Bastards. A opět se máme na co těšit!  

Opět se vžijeme do role  Jindřicha a společně s ním se postavíme novým problémům a úkolům.  Hlavní podstatnou nového DLC je sjednat pořádek na Ratajsku. Zdejší cesty už nejsou bezpečné, území je pustošené bandity a zmítané pachem boje. Racek Kobyla tak povolává známou skupinu žoldáků vedenou panem Kunem z Rychvaldu a Jindřich se stává jejich průvodcem.

V Band of Bastards se budeme muset mnohem více zaměřit  na svou obranu a útok, takže pokud jste do teď zápasili se soubojovou mechanikou, přejeme hodně štěstí. Meč, štít, to jsou dva pomocníci, které zde budeme potřebovat. Upozorňujeme též, že soubojům se nelze (narozdíl od hlavní dějové linky) vyhnout.  Boj se zde stává tou hlavní náplní a jinak než mečem bandity porazit nelze.

Nové DLC čeká velká výzva ve splnění očekávání hráčů. Ti  doufají, že to tentokrát bude stát opravdu za to. Proč? Na internetu se totiž objevují obavy spojené s tím, aby nový přídavek nedopadl stejně jako jeho předchůdci. To ale zjistíme až 5. února, kdy Band of Bastards vychází na PC, PS4 a Xbox One.

Trailer k novému DLC Band of Bastards pro Kingdom Come: Deliverance (1:04) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Další přídavek v podobě Band of Bastards pro Kingdom Come: Deliverance už 5. února

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.