Nástupce Abzû se blíží. Bude také tak kouzelný?

Kouzelný les zahalený temnotou, boj dobra proti zlu a krásnou art grafiku. To všechno nabídne nová hra od tvůrců Abzû.

The Pathless

The Pathless FOTO: PlayStation Blog

Píše se rok 2016 a na svět přichází novinka s názvem Abzû, která má ve světle reflektorů nahradit svého předchůdce Journey. Kvalitní vizualizace, hudba a zajímavé zpracování, to vše vám Abzû mohla nabídnout. Pak ale přichází rok 2019 a The Pathless, který má svého předchůdce nahradit ve všech směrech a posunout laťku zase o level výš.

Jeden trailer a pouhé 2 minuty, to je zatím vše, co ze hry spatřilo světlo světa. Hra po vizuální stránce vypadá jako moderní animovaná pohádka,což osobně neodsuzujeme. Nemůžeme přece jen donekonečna skákat z dokonalé grafiky na ještě dokonalejší. Barevné spektrum ale tvoří doslova umělecký dojem.

V The Pathless se ocitneme v roli lovce, jehož úkolem je zachránit svět. S tím by nám podle ukázky měl pomáhat jestřábí společník, se kterým budeme muset utvořit dvojici a budovat společný vztah.
Během hraní se tak setkáte s různými kreaturami, nádherným prostředím a temnou atmosférou. I v temnotě však může svítit světlo, a to dle všeho bude v našich rukou.

Oznamovací trailer k The Pathless (1:38) | zdroj: YouTube

Dokáže hra strhnout z trůnu svého předchůdce, nebo se jí to nepodaří? To zatím nevíme, ale díky traileru se alespoň můžete připravit na to, co vás v průběhu letošního roku čeká. Vypadá to však, že majitelé PC a PS4 se mají na co těšit.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nástupce Abzû se blíží. Bude také tak kouzelný?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.