Získejte 2D psychologickou hororovou hru zcela zdarma

Pokud nemáte co hrát, máme pro vás tip, jak rozšířit svoji knihovničku o další zajímavý kousek.

DISTRAINT

DISTRAINT FOTO: www.gog.com

GOG.com spouští výprodej, což znamená nejen spoustu zajímavých slev, ale také možnost získat další hru úplně zdarma. Tentokrát polští provozovatelé vybrali 2D psychologický horor s názvem DISTRAINT, který rozdávají v Deluxe edici. Ta oproti té klasické verzi nabízí vylepšené barvy, které dodají tomuto nervydrásajícímu zážitku ještě větší říz, nové animace, nasvícení, předělaný zvuk a celkově mnohem autentičtější atmosféru.

Na co se můžete těšit? Na krátký, ale o to svižnější a zajímavější příběh. Ten se točí kolem mladého ambiciózního muže jménem Price, jenž se dostane k majetku starší ženy. A až v ten moment si uvědomí, jakou cenu má vůbec jeho život. Během dvou hodin tak budete řešit zapeklité hádanky a užívat si jedinečné atmosféry, kterou nabídne jen málokterý titul podobného ražení. 

Jestliže si DISTRAINT užijete, můžete ihned sáhnout po pokračování. To je totiž ve slevě, takže stojí necelých 160 českých korun (5,89 €). Za sníženou cenu ale získáte i nejnovější počin od legendárních Piranha Bytes ELEX (20,09 € - cca. 530 Kč), třetího Zaklínače v edici Hry roku, tedy společně s dvojicí DLC Srdce z kamene a O víně a krvi (14,99 € - cca 400 Kč), Divinity: Original Sin II v Definitivní Edici se spoustou nového obsahu navíc (29,29 € - cca. 800 Kč) či Thronebreaker: The Witcher Tales za necelých 530 korun.

To jsou ale jen naše doporučení. Ve slevě naleznete mnohem více her, ze kterých si vybere opravdu každý. Stačí kliknout na tento odkaz, vytvořit si bezplatný účet (pokud jej ještě nemáte) a začít nakupovat. Někdy tu totiž seženete zajímavé kousky za nevídané ceny.

Trailer k DISTRAINT (0:55) | zdroj: YouTube

Témata: DISTRAINT | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Získejte 2D psychologickou hororovou hru zcela zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.