Rok ve znamení změn: Jaké novinky čekají hráče League of Legends?

Oficiální twitterový účet League of Legends vydal krátké video, ve kterém naznačuje některé změny a novinky.

Kalista prošla aktualizací s drobnou změnou

Kalista prošla aktualizací s drobnou změnou FOTO: Riot Games

Poslední rok byl ve znamení žánru battle royale, který naprosto zastínil všechny ostatní. Kdysi tolik slavná MOBA tak zdánlivě začíná upadat, i tak si ale drží velkou a aktivní komunitu. Důkazem toho může být Dota 2, která se může pyšnit průměrem kolem půl milionu hráčů denně, i League of Legends, jehož početná hráčská základna je doslova pověstná. A ta se v průběhu tohoto roku může těšit hned na několik změn a novinek.

Na ty nás tvůrci nalákali v krátkém videu, z něhož toho sice moc nezjistíme, alespoň však víme, jaká oznámení můžeme očekávat. Rozhodně máme vyhlížet brzké oznámení lokací, v nichž se bude konat mistrovství světa a MSI. Blíží se také několik aktualit v podobě informací pro akci zvanou Versus, vylepšení Kayle a Morgany, staronové skiny či další šampioni. To nejzajímavější z celého videa je však oznámení komixu od Marvelu a nové mody, které se v průběhu příštího roku postupně objeví.

Na přesnější informace nejspíše nebudeme čekat moc dlouho, protože nová sezóna startuje už zítra. Naladit se na ni můžete třeba tímto videem, které si pro nás vývojáři připravili k právě příležitosti tohoto důležitého data.

Upoutávka na novou sezónu League of Legends (3:28) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Rok ve znamení změn: Jaké novinky čekají hráče League of Legends?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.