Nepřátelé budou bez šance! Oblečte se jako sněhulák díky nové aktualizaci pro Fortnite

Leden končí, zima ale běží na plné obrátky. Proto se v Epic Games rozhodli obohatit hru o nový tematický předmět a časově omezený mod.

Fortnite

Fortnite FOTO: YouTube - Fortnite

Sedmá sezóna už je sice dávno tady, fanoušci Fortnite se ale díky aktualizaci s číslovkou 7.20 můžou těšit na nový obsah laděný do zimního hávu. Ta totiž přináší předmět v podobě sněhuláka, jenž se může pyšnit hned několika zajímavými funkcemi. Dokáže totiž házet projektily, které vytvoří další sněhuláky, nebo si jej můžete obléct a využít jej jako perfektní úkryt před nepřáteli. A i kdyby vás nakonec objevili, můžete být v klidu, protože po jeho obléknutí získáte 100 zdraví jako bonus. Díky tomu tak poslouží nejen fanouškům plíživého stylu, ale i těm akčnějším, kteří ho využijí jako "štít".

Komu by nestačil klasický battle royale mod, bude mít možnost vyzkoušet si časově omezený "Sniper Shootout". Jak už název napovídá, všichni se v něm ujmou role sniperů a vzájemně si půjdou po krku. A to nejen se zajetými zbraněmi, ale i s čerstvými kousky v podobě revolveru s přibližovacím hledím a dalšími.

Milovníci Fortnitu zkrátka mají o důvod víc, proč naskočit opět do víru nelítostného boje, v němž může zvítězit jen ten nejlepší a nejvynalézavější.

Trailer upozorňující na novou aktualizaci 7.20 pro Fortnite (0:13) | zdroj: YouTube

Témata: Fortnite | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nepřátelé budou bez šance! Oblečte se jako sněhulák díky nové aktualizaci pro Fortnite

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.