Nepřátelé budou bez šance! Oblečte se jako sněhulák díky nové aktualizaci pro Fortnite

Leden končí, zima ale běží na plné obrátky. Proto se v Epic Games rozhodli obohatit hru o nový tematický předmět a časově omezený mod.

Fortnite

Fortnite FOTO: YouTube - Fortnite

Sedmá sezóna už je sice dávno tady, fanoušci Fortnite se ale díky aktualizaci s číslovkou 7.20 můžou těšit na nový obsah laděný do zimního hávu. Ta totiž přináší předmět v podobě sněhuláka, jenž se může pyšnit hned několika zajímavými funkcemi. Dokáže totiž házet projektily, které vytvoří další sněhuláky, nebo si jej můžete obléct a využít jej jako perfektní úkryt před nepřáteli. A i kdyby vás nakonec objevili, můžete být v klidu, protože po jeho obléknutí získáte 100 zdraví jako bonus. Díky tomu tak poslouží nejen fanouškům plíživého stylu, ale i těm akčnějším, kteří ho využijí jako "štít".

Komu by nestačil klasický battle royale mod, bude mít možnost vyzkoušet si časově omezený "Sniper Shootout". Jak už název napovídá, všichni se v něm ujmou role sniperů a vzájemně si půjdou po krku. A to nejen se zajetými zbraněmi, ale i s čerstvými kousky v podobě revolveru s přibližovacím hledím a dalšími.

Milovníci Fortnitu zkrátka mají o důvod víc, proč naskočit opět do víru nelítostného boje, v němž může zvítězit jen ten nejlepší a nejvynalézavější.

Trailer upozorňující na novou aktualizaci 7.20 pro Fortnite (0:13) | zdroj: YouTube

Témata: Fortnite | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nepřátelé budou bez šance! Oblečte se jako sněhulák díky nové aktualizaci pro Fortnite

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

Nejčtenější články

  1. Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

  2. Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

  3. THQ Nordic se dál rozrůstá. Skupuje tvůrce Darksiders III Gunfire Games

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.