Remake Resident Evil 2 má našlápnuto na skvělý prodejní výsledek. Demo si stáhly už tři miliony hráčů

Resident Evil 2 už pomalu klepe na dveře, a tak vám přinášíme zajímavé statistiky týkající se nedávno vydaného dema.

Remake Resident Evil 2

Remake Resident Evil 2 FOTO: Reprofoto YouTube

Ještě před tím, než tvůrci vypustí do světa plnohodnotný remake Resident Evil 2, dali hráčům možnost vyzkoušet si některé mechaniky v demoverzi. Ta je dostupná od 11. ledna na PC, PS4 a Xbox One. A od té doby si hru vyzkoušely více než 3 miliony hráčů.

Podle webu Residentevil.net největší část publika vytvořila Kanada a Spojené státy americké, které dohromady zaznamenali více než 570 tisíc stažení. Na podobných číslech se po sečtení drží i Evropa a Asie. Nezaostává ani Jižní Amerika, která se do statistik zapsala více než 370 tisíci staženími. 9,5 tisíce stažení přidala Afrika a téměř 25 tisíc Austrálie.

Pokud si demo Resident Evil 2 chcete vyzkoušet i vy, klikněte na tento odkaz, který vás přenese na oficiální stránku na Steamu. Na zbylých platformách potom stačí zamířit do oficiálního obchodu, vyhledat danou položku a následně stáhnout.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Remake Resident Evil 2 má našlápnuto na skvělý prodejní výsledek. Demo si stáhly už tři miliony hráčů

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.