The Elder Scrolls jako strategie? Mod pro Medieval 2: Total War dostal nový update

Je libo strategie ze světa The Elder Scrolls?

The Elder Scrolls: Total War

The Elder Scrolls: Total War FOTO: ModDB

Fanoušci The Elder Scrolls mohou už více než tři roky rozšiřovat državy své oblíbené frakce ve stejnojmenném modu pro Medival 2: Total War. Během této doby se ale tvůrci na svůj výtvor nevykašlali a dál jej rozšiřují o nový obsah, který posouvá jeho kvalitu a hloubku na další úroveň. Díky poslední aktualizaci tak konečně můžeme najímat žoldáky menší frakcí. Ta další ale přinese zásadnější novinku.

Do hry totiž přibude trojice nových frakcí, jejichž jednotky po splnění určitých úkolů budeme moct rekrutovat do své armády. Těšit se tak můžeme na osvobozování jihozápadního Skyrimu, po němž bude možné zemi předat jeho právoplatnému vládci a získat tak odměnu v podobě nových rekrutovatelných jednotek.

Pokud jste ještě The Elder Scrolls: Total War nehráli, klikněte na tento odkaz, kde si poslední verzi můžete stáhnout. K jejímu hraní ale budete potřebovat kopii hry Medieval 2: Total War i s datadiskem Kingdoms. Ten ale dnes seženete za necelých pět stovek. A pokud si počkáte na slevu, jste schopní balíček pořídit za ještě nižší cenu. Ale i pět set korun je za tolik hodin zábavy, které si navíc můžete výrazně zvýšit instalací nespočtu modifikací, opravdu zanedbatelná investice.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: The Elder Scrolls jako strategie? Mod pro Medieval 2: Total War dostal nový update

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.