Hordy nemrtvých na obzoru: Days Gone představuje sběratelskou a speciální edici

Očekávaná PS4 exkluzivita odhalila obsah speciální a sběratelské edice.

Days Gone

Days Gone FOTO: Playstation Store

Tak velké masy nemrtvých jsme snad v žádné jiné hře neviděli. I proto nás tolik uchvátilo oznámení této PS4 exkluzivity, která měla původně spatřit světlo světa už loni. Nakonec ale byla několikrát odložena a jako konečné datum se zatím jeví 26. duben 2019. A tentokrát to vypadá, že by Days Gone na třetí pokus opravdu mohl vyjít, neboť tvůrci vypustili do světa podobu speciální a sběratelské edice.

Sběratelská edice nabídne jak fyzický, tak digitální obsah. Uvnitř se nachází atbook od Dark Horse Comics, steelbook, soundtrack ze hry, několik samolepek a hlavně trefná socha, na níž můžeme vidět hlavního hrdinu sedícího vedle mrtvoly a za svým motocyklem. Samozřejmostí je pak samotná hra. Co se týče digitálního obsahu, tak ten nabízí tři speciální skiny pro motorku, perk, jenž se odemkne hned na začátku, a také dynamické pozadí.

Speciální edice toho nabízí o poznání méně. Krom samotné hry tu nalezneme i výše zmíněný digitální obsah, steelbook, soudtrack ve fyzické i digitální podobě, artbook (taktéž v dvojím provedení) a hru. To vše zabalené v pohledné krabičce.

img-responsive

Days Gone | foto: PlayStation Blog

img-responsive

Days Gone | foto: PlayStation Blog

Ceny zatím nejsou známé, ale tipujeme, že v našich luzích a hájích nepřesáhnout čtyři tisíce. To se ale dozvíme až v následujících dnech, kdy by měly být dostupné k předobjednání. Koupíte si jednu?

Nový trailer ke hře Days Gone (0:30) | zdroj: YouTube

Témata: Days Gone | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Hordy nemrtvých na obzoru: Days Gone představuje sběratelskou a speciální edici

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.