Fortnite byl suverénně nejvýdělečnější hrou loňského roku

Ještě máte nějaké pochybnosti o úspěchu tohoto kousku?

Fortnite

Fortnite FOTO: Alpha Coders

O tom, že se Fortnite stal celosvětovým fenoménem, nemůže pochybovat snad nikdo. Dokládá to totiž každá informace, která vyplave na povrch. A jednu takovou vám teď dáme. A to dost zásadní, neboť se jedná o celkové příjmy za minulý rok.

Podle serveru SuperData tento battle royale kousek zaznamenal 2,4 miliardy dolarů v příjmech za loňský rok, což je suverénně nejvíce ze všech her. Abyste si udělali představu, na druhém místě se vyhřívá Nexon's Dungeon Dragon Fighter se svou 1,5 miliardou.

I přes všechny problémy si nevedl špatně ani PlayerUnknown's Battlegrounds, jenž hlásí příjmy v celkové hodnotě 1,028 miliard dolarů. A to se jedná o číslovku, která nezahrnuje mobilní free-to-play verzi, takže reálně se může PUBG Corporation těšit z ještě více peněz.

Jste překvapeni? Čekali jste na samotném vrcholu někoho jiného, nebo vše dopadlo podle vašich představ? Neváhejte a napište nám svůj názor buďto v diskuzi pod článkem, nebo na našich sociálních sítích.

zdroj: YouTube

Témata: Fortnite | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Fortnite byl suverénně nejvýdělečnější hrou loňského roku

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.