Konzolová verze The Elder Scrolls Online by mohla vyjít 24. února

Když nějaký obchod u předobjednávky hry uvede datum vydání ještě před jeho oficiálním ohlášením, většinou se jen jedná o kachnu k nalákání ke koupi. Když se ale datum objeví v oficiálním online obchodu, to už může něco znamenat a zaslouží si to pozornost.

The Elder Scrolls Online

The Elder Scrolls Online FOTO: ZeniMax Online Studios

To se přesně stalo hře The Elder Scrolls Online, jak informoval server Massively. U předobjednávky hry na konzoli Xbox One se objevilo i datum vydání, které má být 24. února. Navíc se jedná o úterý, což je den, kdy je 99% her vydáváno v Severní Americe.

Konzolová verze hry měla vyjít souběžně s tou PC v dubnu 2014, to se ale nestalo a nakonec byla několikrát odložena, až do období konce roku 2014. V prosinci řekl ředitel vývoje Matt Firor, že Zenimax neustále pracuje na konzolové verzi.

„Musíme ještě něco dodělat, než oznámíme oficiální datum vydání pro konzole,“ napsal Firor v otevřeném dopise komunitě. Taky zopakoval, že The Elder Scrolls Online na konzole není jen kopírka PC verze.

Ve finální verzi by mělo být úplně nové uživatelské rozhraní, aby byl zážitek u televize větší. 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Konzolová verze The Elder Scrolls Online by mohla vyjít 24. února

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.