Epic Games Store mění politiku vracení peněz po vzoru Steamu

Epic Games Store chce jít vstříc zákazníkům a tak mění politiku spojenou s vracením peněz.

Epic Games

Epic Games FOTO: Epic Games

Studio stojící za celosvětovým trhákem Fortnite si před sebe postavilo další zdánlivě nezdolný cíl - se svým obchodem nesoucím název Epic Games Store chtějí vážně konkurovat Steamu. Ještě na konci loňského roku se mohlo zdát, že půjde jen o další marný pokus, který skončí v propadlišti dějin, obchod si ale zatím vede velice dobře. Rozdává hry zdarma a za svou krátkou existenci už dokázal získat hned několik exkluzivit, mezi nimiž jsou i velké ryby (například The Division 2). Jedinou kaňkou ale byla refundační politika. Ta se ale naštěstí mění.

Hráči tak nově budou mít možnost do 14 dnů vrátit zakoupený titul, který se jim z jakéhokoliv důvodu nelíbí, a získat tak svoje peníze zpátky. Jedinou podmínkou je počet nahraných hodin, jenž nesmí přesáhnout hranici dvou hodin. Stejnou politiku razí i Steam, jenž na tento model přešel už před více než třemi roky. Oproti němu ale nemá Epic Games Store jednoduché řešení, takže při případné žádosti o vrácení peněz bude muset zákazník vyplnit několik doplňujících informací v podobě IP adresy, posledních čtyřech čísel kreditní karty a další požadované údaje.

Jaký máte na Epic Games Store názor vy? Už jste jej vyzkoušeli, nebo se mu obloukem vyhýbáte? Napište nám svůj názor do komentářů na sociálních sítích, nebo v diskuzi pod tímto článkem.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Epic Games Store mění politiku vracení peněz po vzoru Steamu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.