Humble Store spouští Zimní výprodej a rozdává hru zdarma

Pokud ji chcete získat, tak si pospěšte, protože už zbývá jen pár hodin.

A Story About My Uncle

A Story About My Uncle FOTO: Steam

Rychlost a správné uvažování. To budete potřebovat u čtyři roky staré hry A Story About My Uncle, kterou můžete díky akci na Humble Bundle získat zcela zdarma. Pokud jste o ni nikdy neslyšeli a váháte, jestli má vůbec smysl těch pár kliknutí podstoupit, tak vězte, že se to opravdu vyplatí. Tento kousek má totiž nejen skvělý příběh, který se točí kolem strýčkovi záhadné rukavice, ale hlavně parádní hratelnost, u které si na několik hodin příjemně oddechnete od akčních stříleček, brutálních akcí či každodenního shonu.

Kromě hry zdarma spustil Humble Store i Zimní výprodej plný zajímavých slev. Za necelých 520 korun získáte výborné RPG Zaklínač 3: Divoký hon společně s dvojicí DLC Srdce z kamene a O víně a krvi. Vyplatí se také nedávno vydaný Darksiders 3 s 20% slevou, ELEX s 50% slevou či parádní farmářský "simulátor" Stardew Valley za 12,59 €, což je v přepočtu zhruba 340 korun.

Na výběr je toho poměrně dost. Stačí kliknout na tento odkaz, projít si nabídku slev a zakoupit ten titul, který se vám bude líbit nejvíce. A pak nám nezapomeňte do komentářů napsat, co jste si koupili, a jak se vám líbí výše zmíněný A Story About My Uncle.

Trailer k A Story About My Uncle (2:12) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Humble Store spouští Zimní výprodej a rozdává hru zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.