Assassin's Creed Odyssey čeká leden plný nového obsahu. Na co se můžeme těšit?

Leden bude pro majitele Assassin's Creed Odyssey opravdu našlapaný.

Assassin's Creed Oddysey

Assassin's Creed Oddysey FOTO: Uplay

Ubisoft plní svoje sliby, které dal hráčům před vydáním, a rozšiřuje Assassin's Creed Odyssey o další obsah. 15. ledna vyjde další kapitola z příběhového DLC Legacy of the First Blade, v němž se máme krom několika hodin pátrání a zábavy dočkat i epické námořní bitvy. Tím to ale nekončí.

Francouzský gigant nezapomněl ani na ty, kteří si DLC, popřípadě season pass, nepořídili. Ti si teď mohou bezplatně stáhnout další úkol ze série Lost Tales of Greece s názvem Daughter of Lalaia, v němž budeme mít za úkol vycvičit vesnici plnou žen tak, aby byly schopné se ubránit nájezdu banditů. A jak trefně poznamenal PC Gamer, jedná se v podstatě o řeckou variaci na Sedm samurajů. Takže pokud jste tento film viděli a líbí se vám, rozhodně si užijete i nejnovější aktivitu.

Koncem měsíce přijde na řadu úkol Poet's Legacy, v němž se staneme svědky riskantních představení. Stejný hazard bude i souboj s dalším kyklopem, za jehož poražení dostaneme skvělou odměnu - jeho legendární zbraň. Dále se pak můžeme těšit na nové předměty, žoldáky a hlavně přizpůsobení úrovně nepřátel, které nám dá možnost buďto posílit, nebo degradovat naše soupeře.

Kdo už Assassin's Creed Odyssey prošel křížem krážem, bude mít alespoň důvod vrátit se do Starověkého Řecka a nováčci posledním dílem nepolíbení zase dostanou pádný argument, proč do nejnovějšího přírůstku populární série investovat svoje tvrdě vydřené peníze.

Assassin's Creed Odyssey launch trailer (2:05) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Assassin's Creed Odyssey čeká leden plný nového obsahu. Na co se můžeme těšit?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.