Svátek tenisu? Fortnite obohatí program tradičního turnaje Australian Open

Fortnite se mimo vlastních esportových turnajů podívá i na tenisový svátek v Austrálii.

Fortnite

Fortnite FOTO: Alpha Coders

O tom, že eSport čím dál častěji leze do zelí i klasickému sportu, jsme vám už říkali několikrát. A nyní vám předkládáme další hmotný důkaz, který možná na první pohled nedává žádnou logiku. Fortnite, hra, kde máte za úkol přežít na bojišti plném krvelačných dětí a kreativních stavitelů, se představí na tradičním tenisovém turnaji Australian Open.

Na něm se nejprve utkají profesionální hráči a ty největší hvězdy, které se kolem tohoto titulu pohybují. Fanoušci se tak mohou těšit populární streamery jako je Loserfruit, Lachlan či Lazarbeam hned v samotném úvodu. Druhý den ale bude o něco zajímavější i pro samotné řadové hráče, neboť ti budou mít šanci "probojovat se" až na závěrečnou akci. Má to ale jeden velký háček - do Australian Open se mohou přihlásit pouze obyvatelé Nového Zélandu či Austrálie. Prvních 500 šťastlivců pak dostane možnost zahrát si o svůj podíl z celkových 500 tisíc dolarů uvolněných pro tuto akci. Rozdělení prize poolu je následující:

Turnaj jednotlivců:

1. místo - $100,000

2. - 3. místo - $50,000

4. - 5. místo - $25,000

7. - 10. místo - $5,000

11. - 15. místo - $3,000

16. - 20. místo - $2,000

21. - 100. místo - $1,000

Turnaj dvojic:

1. místo - $50,000

2. - 3. místo - $20,000

4. místo -  $10,000

Jaký je váš názor ? Je podle vás dobře, aby se v jednom svatostánku během tenisových klání odehrávaly i eSportové turnaje, nebo si myslíte, že by se nic takového nemělo dít? Vyjádřete svůj názor buďto v diskuzi na našem webu, nebo v komentářích na našich sociálních sítích!

Témata: Fortnite | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Svátek tenisu? Fortnite obohatí program tradičního turnaje Australian Open

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

20.07.2019 20:43 Když vyšlo najevo, že Netflix připravuje ve spolupráci s Andrzejem Sapkowským seriálovou adaptaci…

Zaklínač 3 nyní vypadá ještě lépe!

18.07.2019 20:46 Je to až k nevíře, ale Zaklínač 3 nedávno oslavil čtyři roky od vydání. Ani tak dlouhá doba a…

Související:

Nejčtenější články

  1. Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.