Svátek tenisu? Fortnite obohatí program tradičního turnaje Australian Open

Fortnite se mimo vlastních esportových turnajů podívá i na tenisový svátek v Austrálii.

Fortnite

Fortnite FOTO: Alpha Coders

O tom, že eSport čím dál častěji leze do zelí i klasickému sportu, jsme vám už říkali několikrát. A nyní vám předkládáme další hmotný důkaz, který možná na první pohled nedává žádnou logiku. Fortnite, hra, kde máte za úkol přežít na bojišti plném krvelačných dětí a kreativních stavitelů, se představí na tradičním tenisovém turnaji Australian Open.

Na něm se nejprve utkají profesionální hráči a ty největší hvězdy, které se kolem tohoto titulu pohybují. Fanoušci se tak mohou těšit populární streamery jako je Loserfruit, Lachlan či Lazarbeam hned v samotném úvodu. Druhý den ale bude o něco zajímavější i pro samotné řadové hráče, neboť ti budou mít šanci "probojovat se" až na závěrečnou akci. Má to ale jeden velký háček - do Australian Open se mohou přihlásit pouze obyvatelé Nového Zélandu či Austrálie. Prvních 500 šťastlivců pak dostane možnost zahrát si o svůj podíl z celkových 500 tisíc dolarů uvolněných pro tuto akci. Rozdělení prize poolu je následující:

Turnaj jednotlivců:

1. místo - $100,000

2. - 3. místo - $50,000

4. - 5. místo - $25,000

7. - 10. místo - $5,000

11. - 15. místo - $3,000

16. - 20. místo - $2,000

21. - 100. místo - $1,000

Turnaj dvojic:

1. místo - $50,000

2. - 3. místo - $20,000

4. místo -  $10,000

Jaký je váš názor ? Je podle vás dobře, aby se v jednom svatostánku během tenisových klání odehrávaly i eSportové turnaje, nebo si myslíte, že by se nic takového nemělo dít? Vyjádřete svůj názor buďto v diskuzi na našem webu, nebo v komentářích na našich sociálních sítích!

Témata: Fortnite | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Svátek tenisu? Fortnite obohatí program tradičního turnaje Australian Open

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.