Svátek pro majitele Final Fantasy 14. Do hry přibylo spoustu nového obsahu zdarma

Nejnovější aktualizace s číslovkou 4.5 opravila spoustu chyb, ale také přidala nové úkoly a aktivity.

Final Fantasy XIV

Final Fantasy XIV FOTO: Square Enix

Nové rozšíření se kvapem blíží, a tak se na něj tvůrci Final Fantasy 14 rozhodli upozornit tím nejlepším možným způsobem. Vydali aktualizaci 4.5, která do hry přidává další obsah. Tím nejzásadnějším je asi další střípek z příběhu v podobě úkolu, ale také menší questy "Modrý mág", jenž bude k dispozici už příští týden, a "The Four Lords".

To nejzajímavější jsme sice vyjmenovali, ale tím výčet ani zdaleka nekončí. Do hry přibyly i další předměty, které si nyní můžeme vyrobit, změnily se odměny u některých úkolů, a nyní je taktéž dostupná minihra mahjong, v níž můžeme vyzvat nejen NPC, ale také živé hráče a soutěžit s nimi o různé odměny.

Aktualizace 4.5 toho ale přináší mnohem více. Pokud se chcete podívat na vše, co vás po jejím stažení čeká, klikněte na tento odkaz, které vás přenese na stránky hry. Tam naleznete opravdu dlouhý výpis všech úprav a novinek.

Trailer k Final Fantasy XIV (5:11) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Svátek pro majitele Final Fantasy 14. Do hry přibylo spoustu nového obsahu zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.