Vánoční nadílka: Získejte LEGO Lord of the Rings na Steam zcela zdarma

Další LEGO hra z Tolkienova univerza je nyní úplně zdarma. Tak berte, dokud je dostatek zásob!

LEGO Lord of the Rings

LEGO Lord of the Rings FOTO: LOTR Wiki

Nedávno rozdával Humble Bundle novější LEGO The Hobbit, a pro značný úspěch bude pokračovat v rozdávání titulů ze stejného univerza. Nyní tak máme až do 22. prosince možnost získat úplně zdarma povedený LEGO Lord of the Rings. Děj sledující zejména filmovou linii je doplněn o humor LEGO hrám tolik vlastním, ale stále si zachovává svoji vážnost, takže potěší jak fanoušky své předlohy, tak příznivce, kteří by rádi zkusili něco neotřelého a zajímavého.

Pokud chcete tento kousek získat, klikněte na tento odkaz. Pokud ještě nejste přihlášeni k odběru novinek skrze email, budete vyzvání k jeho potvrzení. Následně stačí kliknout na tlačítko "Get the game" a počkat, dokud vám nedorazí výzva k vyzvednutí kódu. Poté už jen stačí hru aktivovat, stáhnout a můžete si užívat originálně zpracovaného světa Pána prstenů plnými doušky.

Chcete-li mít jistotu, že titul získáte, tak si raději pospěšte. Konec platnosti akce je sice pevně stanoven, ale je v něm i doložka, která dává pořadateli právo ukončit nabídku, jestliže zásoby klíčů dojdou. To se ostatně stalo minule, kdy Humble Bundle předčasně ukončil rozdávání LEGO The Hobbit.

Trailer k LEGO Lord of the Rings (1:32) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vánoční nadílka: Získejte LEGO Lord of the Rings na Steam zcela zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.