Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

Vánoce se blíží! A my hráči z toho budeme jenom těžit.

DayZ

DayZ FOTO: Steam

Hry zdarma už neodmyslitelně patří k hernímu průmyslu. A teď nemyslíme free-to-play model, ale klasické tituly, které se za normálních okolností prodávají za plnou cenu, ovšem během speciálních akcí jsou rozdávány s nulovou cenovkou. A jelikož se blíží Vánoce, je jasné, že se budou obchody předhánět v co nejlepších nabídkách. A potvrzuje to tento týden, kdy se nám sešla hned trojice kousků, které si můžeme bez poplatku přidat do knihovničky, případně si je po omezenou dobu vyzkoušet a následně zakoupit se slevou.

Začněme asi tím nejzajímavějším kouskem, kterým je LEGO The Hobbit. Titul inspirovaný knihou J. R. R. Tolkiena a jeho filmovou adaptací od Petera Jacksona je po omezenou dobu dostupný na stránce Humble Bundle. K jeho získání si stačí vytvořit účet, kliknout na tlačítko Get The Game a následně počkat na potvrzovací email, po jehož přijetí stačí zamířit do sekce Keys a vyzvednout si svoji odměnu. Tu poté aktivujete na Steamu.

GOG.com zase nabízí remasterovanou edici 23 let staré legendy Full Throttle. Ta se v roce 1995 blýskla na počítačích s operačními systémy MS-DOS, loni ale byla oprášena a vydána ve vylepšené edici pro PlayStation 4, PlayStation Vita a PC. A její počítačovou verzi můžete získat úplně zdarma. Opět k tomu potřebujete bezplatný účet, k hraní ale bude vyžadováno stažení klienta.

A posledním titulem, jenž vám dnes doporučíme, je dlouho vyvíjený DayZ. Ten se po pěti letech v early accessu konečně dostal do finální fáze. Plná verze vyšla dnes, což tvůrci oslavili 15% slevou a nabídkou, během níž si v následujících čtyřech dnech můžete tento kousek stáhnout, zahrát a případně zakoupit, pokud se vám zalíbí.

Jak vidíte, už teď je her zdarma poměrně dost. A to nás čeká vánoční období plné slev a dárků, během nichž se můžeme těšit na další zajímavé akce. Už se nemůžeme dočkat!

Trailer k DayZ (2:47) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

20.07.2019 20:43 Když vyšlo najevo, že Netflix připravuje ve spolupráci s Andrzejem Sapkowským seriálovou adaptaci…

Zaklínač 3 nyní vypadá ještě lépe!

18.07.2019 20:46 Je to až k nevíře, ale Zaklínač 3 nedávno oslavil čtyři roky od vydání. Ani tak dlouhá doba a…

Související:

Nejčtenější články

  1. Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.