Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

Vánoce se blíží! A my hráči z toho budeme jenom těžit.

DayZ

DayZ FOTO: Steam

Hry zdarma už neodmyslitelně patří k hernímu průmyslu. A teď nemyslíme free-to-play model, ale klasické tituly, které se za normálních okolností prodávají za plnou cenu, ovšem během speciálních akcí jsou rozdávány s nulovou cenovkou. A jelikož se blíží Vánoce, je jasné, že se budou obchody předhánět v co nejlepších nabídkách. A potvrzuje to tento týden, kdy se nám sešla hned trojice kousků, které si můžeme bez poplatku přidat do knihovničky, případně si je po omezenou dobu vyzkoušet a následně zakoupit se slevou.

Začněme asi tím nejzajímavějším kouskem, kterým je LEGO The Hobbit. Titul inspirovaný knihou J. R. R. Tolkiena a jeho filmovou adaptací od Petera Jacksona je po omezenou dobu dostupný na stránce Humble Bundle. K jeho získání si stačí vytvořit účet, kliknout na tlačítko Get The Game a následně počkat na potvrzovací email, po jehož přijetí stačí zamířit do sekce Keys a vyzvednout si svoji odměnu. Tu poté aktivujete na Steamu.

GOG.com zase nabízí remasterovanou edici 23 let staré legendy Full Throttle. Ta se v roce 1995 blýskla na počítačích s operačními systémy MS-DOS, loni ale byla oprášena a vydána ve vylepšené edici pro PlayStation 4, PlayStation Vita a PC. A její počítačovou verzi můžete získat úplně zdarma. Opět k tomu potřebujete bezplatný účet, k hraní ale bude vyžadováno stažení klienta.

A posledním titulem, jenž vám dnes doporučíme, je dlouho vyvíjený DayZ. Ten se po pěti letech v early accessu konečně dostal do finální fáze. Plná verze vyšla dnes, což tvůrci oslavili 15% slevou a nabídkou, během níž si v následujících čtyřech dnech můžete tento kousek stáhnout, zahrát a případně zakoupit, pokud se vám zalíbí.

Jak vidíte, už teď je her zdarma poměrně dost. A to nás čeká vánoční období plné slev a dárků, během nichž se můžeme těšit na další zajímavé akce. Už se nemůžeme dočkat!

Trailer k DayZ (2:47) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.