Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

Populární adaptace filmu o zombie apokalypse z roku 2013 nevyjde na Steam.

World War Z

World War Z FOTO: YouTube WWZ Game

Už delší dobu se spekulovalo o tom, že chystaná adaptace World War Z vyjde exkluzivně na Epic Games Store. A nyní se tyto fámy potvrdily. Tvůrci totiž ukázali první trailer, v němž nám odhalili šestici tříd a po jeho zveřejnění následně potvrdili, že tento titul vyjde exkluzivně na Epic Games Store. Vypadá to tedy, že tvůrci Fortnitu berou svoje slova vážně a že opravdu chtějí Valve připravit o jejich vedoucí pozici. Zatím k tomu mají dobře našlápnuto, nicméně si nemyslíme, že by právě tento kousek měl být něčím, co by dlouholeté uživatele Steamu donutilo k přechodu na novou platformu. To ale neznamená, že nepůjde o zajímavou hru.

Už právě z tohoto traileru to vypadá, že si přijdou na své vyznavači všech herních stylů. Třída Slasher totiž nabídne kombinaci tichého postupu se soubojem zblízka, Medik zase schopnost léčit protivníky a bránit je pomocí své speciální pistole, Pistolník (gunslinger) bude po zuby ozbrojen rozličnými typy zbraní, Hellraiser dobře poslouží k ničení překážek se svou C4, "Opravář" (Fixer) nabídne hráčům výbušné náboje a možnost doplňování zásob svým spoluhráčům, zatímco Exterminator bude využívat zvýšeného poškození ohněm a svých molotovů. Výběr zkrátka bude dost široký na to, aby si v něm každý našel vhodnou postavu.

Kooperativní střílečka World War Z vyjde v průběhu příštího roku na PC, PS4 a Xbox One. Na nový trailer se můžete podívat pod tímto článkem.

Trailer ke hře World War Z (2:16) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.