Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

Populární adaptace filmu o zombie apokalypse z roku 2013 nevyjde na Steam.

World War Z

World War Z FOTO: YouTube WWZ Game

Už delší dobu se spekulovalo o tom, že chystaná adaptace World War Z vyjde exkluzivně na Epic Games Store. A nyní se tyto fámy potvrdily. Tvůrci totiž ukázali první trailer, v němž nám odhalili šestici tříd a po jeho zveřejnění následně potvrdili, že tento titul vyjde exkluzivně na Epic Games Store. Vypadá to tedy, že tvůrci Fortnitu berou svoje slova vážně a že opravdu chtějí Valve připravit o jejich vedoucí pozici. Zatím k tomu mají dobře našlápnuto, nicméně si nemyslíme, že by právě tento kousek měl být něčím, co by dlouholeté uživatele Steamu donutilo k přechodu na novou platformu. To ale neznamená, že nepůjde o zajímavou hru.

Už právě z tohoto traileru to vypadá, že si přijdou na své vyznavači všech herních stylů. Třída Slasher totiž nabídne kombinaci tichého postupu se soubojem zblízka, Medik zase schopnost léčit protivníky a bránit je pomocí své speciální pistole, Pistolník (gunslinger) bude po zuby ozbrojen rozličnými typy zbraní, Hellraiser dobře poslouží k ničení překážek se svou C4, "Opravář" (Fixer) nabídne hráčům výbušné náboje a možnost doplňování zásob svým spoluhráčům, zatímco Exterminator bude využívat zvýšeného poškození ohněm a svých molotovů. Výběr zkrátka bude dost široký na to, aby si v něm každý našel vhodnou postavu.

Kooperativní střílečka World War Z vyjde v průběhu příštího roku na PC, PS4 a Xbox One. Na nový trailer se můžete podívat pod tímto článkem.

Trailer ke hře World War Z (2:16) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Získejte 2D psychologickou hororovou hru zcela zdarma

23.01.2019 21:08 Pokud nemáte co hrát, máme pro vás tip, jak rozšířit svoji knihovničku o další zajímavý kousek.

Herní nebe za rohem: Ty nejlepší hry, které vyjdou v prvním čtvrtletí 2019

23.01.2019 20:13 Je tu nový rok a společně s ním přichází i nálož v podobě nových her. Pojďme si představit ty,…

Související:

Nejčtenější články

  1. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

  2. Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

  3. Nekompromisní grafický výkon za nízkou cenu? Ten má nabídnout GTX 1660 Ti

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.