Epic Games Store mohutně posiluje. Proti Steamu bojuje exkluzivitami a hrami zdarma

Nový herní obchod, který chce svrhnout z trůnu Steam, mohutně sílí.

Epic Games

Epic Games FOTO: Epic Games

O novém herních obchodu, který se pokusí postavit Steamu, jsme vám už nedávno psali. V tu dobu jsme ale nevěděli, že Epic Games svůj plán vezmou až tak vážně. Studio stojící za jednou z nejhranějších her dneška - Fortnitem - totiž bojuje všemi dostupnými prostředky. A to nejen hrami zdarma, o nichž jsme vám říkali ve výše zmiňovaném článku, ale také exkluzivitami.

Epic Games se totiž snaží svému konkurentovi vyfouknout plejádu zajímavých her. Jednou z takových bude i chystaný Maneater od Tripwire Interactive, kde se ujmeme role žraloka, jenž se snaží naplnit svoje prázdné břicho lidským masem. Podle posledních informací se ale v Epicu nesnaží přetáhnout na svou stranu pouze tvůrce nadcházejících titulů, ale i těch dávno vydaných. Příkladem za všechny může být Satisfactory, jehož stránku na Steamu ještě dohledáte ve vyhledávači, ale odkaz vás zanese jen na úvodní stránku.

Jakou věštíte budoucnost Epic Games Storu vy? Jedná se jen o marný pokus, nebo se mu opravdu podaří Steam srazit na kolena? Neváhejte a napište nám svůj názor buďto do diskuze pod článkem, nebo do komentářů na jedné z našich sociálních sítí.

Trailer k novému titulu od Tripwire Studio (0:55) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Epic Games Store mohutně posiluje. Proti Steamu bojuje exkluzivitami a hrami zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.