Goat Simulator míří na Xbox

Šílená hříčka Goat Simulátor alias simulátor kozy míří na konzole. Majitelé Xboxu si tak budou moci zahrát...třeba za mikrovlnku.

Méééééé

Méééééé FOTO: Coffee Stain Studios

Vše začalo jako nevinný vtípek. Švédi ze studia Coffee Stain Studios si hráli s Unreal Engine 3 avideo, které natočili, se stalo doslova hitem. Tvůrci se proto rohodli hru skutečně vytvořit a nejen to, udělali z ní i MMO.

Hra je ve své podstatě o ničem...běháte po městě za kozu a získáváte body, případně za mikrovlnku a plníte questy. Zní to jako každá druhá hra? Možná, ale návykové je to neskutečně. A toho jsou si vědomi jak tvůrci, tak i hráči.

Hra vyšla na PC Mac, Linux, iOS i Android a před dvěma měsíci oslavila 2,5 milionu prodaných kopií. Dost na to, aby se tvůrci začali rozhlížet po něčem větším, a tím bude konzolová verze.

Té se dočkají majitelé Xbox One i Xbox 360, datum ale zatím stanoveno nebylo. Podle Game Informer by se ale hra měla na konzolích objevit už příští měsíc.

Témata: Goat Simulator
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Goat Simulator míří na Xbox

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.