Bethesda v nesnázích: Studio čelí vyšetřování kvůli problémům s vracením peněz

Tak tohle si Bethesda za rámeček nedá.

Fallout 76

Fallout 76 FOTO: HD Wallpapers

Koupit si hru, zjistit, že vás nebaví nebo vám nefunguje, a následně ji vrátit. To je běžná politika většiny seriózních herních obchodů, které svým klientům poskytují předem stanovenou lhůtu pro vrácení peněz. Každý by podobnou politiku určitě čekal i od Bethesdy, ta ale podle posledních informací získané peníze nerada vrací zpět do rukou naštvaných hráčů.

Ještě před čtyřmi dny s ničím takovým problém nebyl, tedy alespoň podle vlákna na Redditu, kde se spousta hráčů vyjádřila, že Bethesda jejich požadavek schválila. Jenže od té doby dostává stále více uživatelů červenou, čehož si všimla i právnická společnost Migliaccio & Rathod se sídlem ve Washingtonu DC a začala amerického herního giganta vyšetřovat. Žádná žaloba ale zatím podána nebyla.

Bethesda je nechvalně proslulá vydáváním nedodělaných her. Těžkými porodními bolestmi trpěl i Fallout 4, jenže nejnovější díl posunul laťku o další úroveň výš. Vydání doprovodil 56GB patch, jenž byl následován dalšími menšími záplatami. A není divu, že se fanouškům podobné jednání nelíbí. Stahování takto obrovského balíku oprav zabere uživatelům s pomalejším internetem i několik dní. Případná předobjednávka tedy poté úplně ztrácí svůj smysl...

zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Bethesda v nesnázích: Studio čelí vyšetřování kvůli problémům s vracením peněz

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.