Dohráním to nekončí. Red Dead Online otevírá brány vybraným hráčům

Dlouho očekávaný multiplayerový mod pro Red Dead Redemption 2 vychází už dnes. Na co všechno se můžeme těšit?

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 FOTO: Rockstar Games

Dřina a stovky hodin přesčasů se náležitě vyplatily. Red Dead Redemption 2 překonal všechny letos vydané tituly nejen v hodnocení, ale i v počtu prodaných kopií. Během prvních třech dní se mu podařilo dosáhnout většího počtu hráčů, než nasbíral první díl za celou svoji existenci dohromady, a do dnešních dní už jistojistě překročil hranici magických 20 milionů prodaných kusů. Proto se není čemu divit, že je multiplayerový mod tolik očekávanou záležitostí.

Ten všem nadšencům, kterým nestačila hlavní dějová linka a vedlejší aktivity, nabídne další desítky až stovky hodin zábavy v bohatém a otevřeném světě. Těšit se můžeme na staré známé tváře z modu pro jednoho hráče, ale i na spoustu nových aktivit napříč pěti státy v podobě válek gangů či přepadávání úkrytů. To vše navíc budeme moct prožít v partě až se sedmi kamarády.

Betaverze odstartuje už dnes, ale pouze pro vybranou smetánku. Přístup do ní dostanou všichni majitelé Ultimátní edice. O den později, tedy zítra, se mohou na svoji pozvánku těšit ti, kteří Red Dead Redemption 2 hráli v den vydání. 29. listopadu otevře multiplayer brány těm, kteří hru spustili v rozmezí 26. až 29. října, a o den později už se může těšit i zbytek.

Red Dead Online - gameplay | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dohráním to nekončí. Red Dead Online otevírá brány vybraným hráčům

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.