Obrovský a plný zajímavých aktivit: Takový bude Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 bude promakaný do posledního detailu a nabídne i rozlehlé hřiště, na němž se "vyblbne" každý fanoušek propracovaných RPG.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 FOTO: www.cyberpunk.net

Vstřícnost CD Projektu RED vůči fanouškům je pověstná. Studio naslouchá návrhům od komunity a na její otázky odpovídá s pečlivostí a mnohdy i s velkou dávkou kreativity. A právě díky těmto všetečným otázkám se mnohdy můžeme dozvídáme řadu doplňujících informací, o nichž se tvůrci ještě nestihli zmínit. A právě jedna z nich nám nedávno poodkryla další novinku.

Fanoušek se na facebookovém profilu Cyberpunku 2077 zeptal, jak velký bude svět jejich nadcházejícího titulu v porovnání s třetím Zaklínačem. Přímé odpovědi se nedočkal, další detaily už ovšem stály za to. Podle tvůrců se totiž můžeme těšit na rozlehlé budovy, které navíc budou v mnoha případech otevřené dokořán a my je tak budeme moct prozkoumávat. A nepůjde jen o chudé modely potažené texturou, ale o zajímavá místa, kde nás čeká nejedno dobrodružství.

„Night City se skládá z šesti oblastí, ale v tuto chvíli vám nemůžeme dát přesnou velikost, protože ji ještě nikdo nepočítal. Pro městské prostředí je to navíc trochu matoucí, protože se tu nachází spoustu budov a ty mají hned několik podlaží. Technicky můžete mít 120 čtverečních kilometrů smrštěných do 60 kilometrů čtverečních. V dlouhých budovách, jichž budeme mít mraky, přičemž mnoho z nich půjde prozkoumávat, naleznete spoustu podlaží a na nich mnoho aktivit. V tomto ohledu byl Zaklínač 3 mnohem plošší, aktivity totiž byly více rozprostřeny. Tady bude svět obrovský, ale může být obrovský jak nahoru, tak dolů," odpověděl správce facebookového profilu Cyberpunk 2077.

Nový titul od CD Projektu RED toho nabídne opravdu hodně a my už se nemůžeme dočkat, až si jej konečně zahrajeme. Datum vydání je stále v nedohlednu, ale už teď víme, že vyjde na PC a konzole stávající generace (PS4 a Xbox One). Něco nám tedy říká, že by k němu mohlo dojít v rozmezí příštího a přespříštího roku.

Gameplay záběry z Cyberpunk 2077 (48:22) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Obrovský a plný zajímavých aktivit: Takový bude Cyberpunk 2077

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.