Nová éra Steamu se blíží! Jak bude vypadat dlouho připravované rozhraní?

Valve už před dlouhou dobou avizovali, že pracují na novém designu pro jejich populární herní platformu Steam. A nyní jsme i my dostali možnost podívat se, jak bude tento krok kupředu vypadat.

Steam

Steam FOTO: www.vg247.com

Valve čas od času něco změní, většinou se ale jedná o reakci na nutné nedostatky či změny v obchodním modelu, které ještě více ochrání nezanedbatelný počet zákazníků. A i když už delší dobu mluví o tom, že se v dohledné době chystá tato platforma převléct kabátek, stále jsme se nedočkali žádných konkrétních informací či obrázků. Dlouhé čekání ale včera prolomil Pavel Djundik, zakladatel SteamDB, jenž na svůj Twitter pověsil obrázek ukazující právě nový design.

Na něm vidíme Rainbow Six Siege doplněný o další zajímavé informace. V hlavičce se nejspíše nachází achievementy a další statistiky dostupné na Steamu, následně klasické tlačítko "Play" a "Watch," jenž s největší pravděpodobností odkazuje na nedávno spuštěnou streamovací platformu Steam.tv. Dole poté nalezneme screenshoty a doplňující informace o updatu.

Pokud takto bude vypadat finální verze, jednalo by se o opravdu razantní změnu. Podle našeho názoru ale jde o prostředí Big Picture, které je už v dnešní době mnohem interaktivnější a lépe zpracované. Podle samotného Pavla Djundika se navíc jedná o téměř rok starý obrázek, neboť se objevil na prezentaci už letos v lednu. A od té doby se toho mohlo změnit opravdu hodně...

Témata: Steam | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nová éra Steamu se blíží! Jak bude vypadat dlouho připravované rozhraní?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.