Mount Blade 2: Bannerlord míří na konzole

Pokračování simulátoru středověkého rytíře s názvem Mount & Blade2: Bannerlord se objeví i na konzolích. Potvrdil to spoluzakladatel studia a hlavní designér hry Armagan Yavuz v rozhovoru.

Mount & Blade 2: Bannerlord

Mount & Blade 2: Bannerlord FOTO: TaleWorlds Entertainment

Zatímco předchozí díl Mount & Blade byl i se všemi datadisky exkluzivní počítačová hra, pokračování s podtitulem Bannerlord se ale podívá i na konzole, jak řekl v sobotním rozhovoru hlavní designér hry Armagan Yavuz pro server turunculevye.com.

Mount & Blade 2: Bannerlord prošel výraznou změnou, celou hru pohání úplně nový engine, což jde poznat i na záběrech ze hry, které vývojáři z TaleWorlds Entertainment pravidelně ukazují ve videoblogu.

Bohužel další informace o hře už Yavuz neřekl, ale i tak je to po téměř šesti měsících první nová informace, takže minimálně pořád víme, že se na hře neustále pracuje. Hra byla oznámena v roce 2012 a prozatím není známo datum vydání.         

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Mount Blade 2: Bannerlord míří na konzole

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.