Mount Blade 2: Bannerlord míří na konzole

Pokračování simulátoru středověkého rytíře s názvem Mount & Blade2: Bannerlord se objeví i na konzolích. Potvrdil to spoluzakladatel studia a hlavní designér hry Armagan Yavuz v rozhovoru.

Mount & Blade 2: Bannerlord

Mount & Blade 2: Bannerlord FOTO: TaleWorlds Entertainment

Zatímco předchozí díl Mount & Blade byl i se všemi datadisky exkluzivní počítačová hra, pokračování s podtitulem Bannerlord se ale podívá i na konzole, jak řekl v sobotním rozhovoru hlavní designér hry Armagan Yavuz pro server turunculevye.com.

Mount & Blade 2: Bannerlord prošel výraznou změnou, celou hru pohání úplně nový engine, což jde poznat i na záběrech ze hry, které vývojáři z TaleWorlds Entertainment pravidelně ukazují ve videoblogu.

Bohužel další informace o hře už Yavuz neřekl, ale i tak je to po téměř šesti měsících první nová informace, takže minimálně pořád víme, že se na hře neustále pracuje. Hra byla oznámena v roce 2012 a prozatím není známo datum vydání.         

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Mount Blade 2: Bannerlord míří na konzole

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

Nejčtenější články

  1. Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

  2. Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících letech

  3. THQ Nordic se dál rozrůstá. Skupuje tvůrce Darksiders III Gunfire Games

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.