Fallout 4 dostane neoficiální fotografický mod

Absenci foto modu, který v dnešní době najdeme v každé druhé AAA hře, vyřešil elegantně jeden z fanoušků.

Fallout 4

Fallout 4 FOTO: u/elliottmarter - Reddit

Fotografický mod je nedílnou součástí mnoha dnešních her. Nabízí hráči jednoduché, rychlé a hlavně účinné zaznamenání těch nejlepších zážitků, aby je následně mohl sdílet se svými přáteli či dalšími příznivci tohoto titulu. O to víc fanoušky Falloutu mrzí, že žádná podobná funkce ve čtvrtém pokračování není. Komunita kolem Bethesdy je ale silná a plná talentovaných lidí, proto bude i tento problém brzy vyřešen.

Připravuje se totiž interaktivní foto mod, jenž bude snadno přístupný jak pomocí menu, tak po stisknutí daného tlačítka. Po jeho spuštění pak bude možné snadno upravit detaily fotografie k obrazu svému. K dispozici bude změna hloubky pole, saturace, kontrastu, odstínů barev a mnoho dalších voleb, které ještě tvůrce nezveřejnil.

Pokud se bojíte, že projekt nakonec skončí v propadlišti dějin, nebo že se na něj jeho tvůrce vybodne, tak nemusíte mít strach. Modder s přezdívkou registrator2000 má totiž na kontě hned 30 modifikací pro čtvrtý Fallout, přičemž některé z nich pravidelně aktualizuje a dále vylepšuje. Mezi jeho nejznámější díla patří zejména MCM - Mod Configuration Menu s 1,7 miliony stažení a HUD Framework s 1,5 miliony stažení. Tento projekt je tedy v těch nejlepších rukou.

img-responsive

Fallout 4 | foto: Nexusmods.com

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Fallout 4 dostane neoficiální fotografický mod

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.