Získejte zdarma vesmírnou sci-fi strategii Sins of a Solar Empire: Rebellion

Her zdarma není nikdy dost. Proto vám přinášíme další tip na skvělý titul, jenž můžete následně aktivovat na Steamu.

Sins of a Solar Empire: Rebellion

Sins of a Solar Empire: Rebellion FOTO: Steam

Časy realtimových strategií jsou nejspíše nadobro sečteny. O tomto žánru nechce drtivá většina vývojářů ani slyšet, a tak se raději věnuje battle royale, akčním či RPG hrám s otevřeným světem. Pokud si ale chcete zavzpomínat na časy dávno minulé a ještě si rozšířit svoji knihovničku na Steamu zcela zdarma, máme pro vás tip.

Humble Bundle totiž rozdává vesmírnou sci-fi strategii Sins of a Solar Empire: Rebellion, která musí hráče nalákat už jen samotným hodnocením. 92 procent ze všech hodnotitelů na Steamu titulu udělilo kladnou recenzi a o 10 procent méně pak kritici na Metacritic.

Pokud ji chcete získat, klikněte na tento odkaz a řiďte se instrukcemi na samotné stránce. Ty vás vyzvou pouze k přihlášení k newsletteru, který můžete později zrušit či ignorovat. Základem je pak účet na Humble Bundle, skrze nejž dostanete aktivační klíč.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Získejte zdarma vesmírnou sci-fi strategii Sins of a Solar Empire: Rebellion

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.