Zahrajte si Rainbow Six Siege přes víkend zcela zdarma

Ubisoft opět nabízí k vyzkoušení jednu z jejich nejhranějších multiplayerových her.

Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege FOTO: Ubisoft Entertainment

Uběhly už téměř tři roky od doby, co se na trhu objevil Rainbow Six Siege. Během ní se hra výrazně změnila, obsahově nabobtnala a nabrala stálou komunitu hráčů, která vykrystalizovala z 40 milionů lidí, kteří si tento titul během třech let vyzkoušeli. A pokud jste ještě mezi tuto masu nezavítali, tak budete mít další možnost na nápravu už tento víkend.

Ubisoft se totiž rozhodnul, že od čtvrtka až do neděle bude Rainbow Six Sige dostupný zcela zdarma na PC, PS4 a Xbox One. Hráči dostanou k dispozici dvacet operátorů a přístup ke všem mapám i herním modům. A pokud se nakonec rozhodnete hru pořídit, bude dostupná až se 70% slevou. Dosažený postup se navíc přenese.

Vývojáři si tuto promo akci nevycucali z prstu, ale má své opodstatnění. Krom finišujícího třetího roku bude v neděli probíhat turnaj Pro League Finals, na němž konečně dojde k odhalení nového obsahu, jenž dorazí s operací Wind Bastion. V akci tak uvidíme novou mapu i dvojici operátorů.

Ukázka nového operátora do Rainbow Six Siege (0:45) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Zahrajte si Rainbow Six Siege přes víkend zcela zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Autor herního hitu PUBG míří na burzu, může to být největší IPO v Koreji

16.06.2021 21:10 Jihokorejský výrobce videoher Krafton, který stojí za herním hitem PlayerUnknown's Battlegrounds …

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.