Další český klenot? Volcanoids v prvním oznamovacím traileru

Nová hra od českých tvůrců má první trailer.

Volcanoids

Volcanoids FOTO: Steam

Letos udělal díru do světa jeden z největších českých titulů vůbec - Kingdom Come: Deliverance. Něco podobného by se mohlo podařit i titulu Volcanoids. A to doslova. Tato hra totiž sází na neotřelé mechanismy, díky kterým budeme moct provrtat díru do jakéhokoliv povrchu.

O to se postará naše mobilní základna, díky níž budeme moct nejen měnit svět k obrazu svému, ale také zůstat naživu. Okolí je totiž nemilosrdné a plné nebezpečných sopek, které mohou každou chvíli vybouchnout. Pečlivé plánování a využívání času mezi erupcemi tedy bude klíčové.

A pokud vás zajímá, jak tento titul vypadá v akci, podívejte se na první trailer. V něm nám tvůrci ukazují nejen základní prvky hry, o nichž jsme se bavili výše, ale hlavně oznamují časové období, kdy máme očekávat příchod předběžného přístupu. To je stanoveno na leden 2019. Přesnější datum se dozvíme v následujících týdnech.

Jsme zvědaví, jak bude hra v konečné fázi vypadat. Zatím se jeví jako zajímavý kousek, který by mohl fanoušky survival žánru příjemně pobavit na několik desítek hodin. Jestli ale tento potenciál tvůrci využijí, zjistíme až po samotném vydání.

Trailer k Volcanoids (1:55) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Další český klenot? Volcanoids v prvním oznamovacím traileru

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nepřátelé budou bez šance! Oblečte se jako sněhulák díky nové aktualizaci…

22.01.2019 19:07 Leden končí, zima ale běží na plné obrátky. Proto se v Epic Games rozhodli obohatit hru o nový…

Remake Resident Evil 2 má našlápnuto na skvělý prodejní výsledek. Demo si…

22.01.2019 18:13 Resident Evil 2 už pomalu klepe na dveře, a tak vám přinášíme zajímavé statistiky týkající se…

Související:

Nejčtenější články

  1. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

  2. Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

  3. EA zrušilo rozsáhlou Star Wars hru s otevřeným světem

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.