Red Dead Redemption 2 je komerční úspěch. Už teď překonal první díl

Byla to jen otázka času, kdy v prodejích druhý díl Red Dead Redemption překoná ten první. A stalo se to opravdu brzy.

Rockstar Games

Rockstar Games FOTO: Rockstar Games

Red Dead Redemption 2 ještě není venku ani dva týdny a už se mu podařil další neuvěřitelný úspěch. Vydavatel Take-Two totiž ve své zprávě investorům oznámil, že do dnešních dní vyexpedoval celkem 17 milionů kusů hry. Společně s prodeji elektronických kopií, jejichž přesná čísla zatím nejsou známa, se tak jedná o vůbec nejlepší start v celé historii zábavního průmyslu.

To by byl počin hodný smeknutí klobouku, i kdyby titul vyšel společně s konzolemi i na PC. Jenže Red Dead Redemption 2 se zatím objevilo pouze na PS4 a Xbox One. A to je opravdu k nevíře.

Jsme zvědaví, jestli se tomuto titulu někdy podaří dohnat GTA V, které si se svými 100 miliony kopiemi neohroženě trůní na prvním místě v prodejích. V tuto chvíli to je nejspíše nereálná meta, pakliže by ale Red Dead Redemption 2 vyšel i na PC, mohl by se jeho "konkurent" začít strachovat.  Vydání PC verze ale zatím nic nenasvědčuje.

Gameplay trailer k Red Dead Redemption 2 (6:06) | zdroj: YoutTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Red Dead Redemption 2 je komerční úspěch. Už teď překonal první díl

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.