Brawlhalla rozšiřuje seznam platforem: Vychází na Nintendo Switch a Xbox One

Populární mlátička vychází na další platformy.

Brawlhalla

Brawlhalla FOTO: Steam

Už jsou to dlouhé tři roky, co 2D mlátička s názvem Brawlhalla spatřila světlo světa. Až do dnešních dní ale byla dostupná pouze na počítačích a PS4. To se ale mění, neboť právě vychází verze pro Xbox One a Nintendo Switch.

Kromě časem prověřených mechanik a hrdinů se hráči mohou těšit na několik novinek, zejména kosmetického rázu. Tou největší je nový bojovník, jímž nemůže být nikdo jiný než Rayman. Ten dostává hned tři podoby, stejně jako dvě další bojovnice, jež se dočkaly jednoho nového skinu.

O tom, jakého úspěchu se Brawlhalle podařilo dosáhnout, nemůže být ani řeč. Hra zaznamenala už 15 milionů stažení, což z ní udělalo tak populární hru, že dokonce vzniknul profesionální esportový turnaj. Ten se odehraje od 16. do 18. listopadu a utká se v něm osm nejlepších hráčů vzešlých z kvalifikace.

Trailer k Brawlhalle (1:24) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Brawlhalla rozšiřuje seznam platforem: Vychází na Nintendo Switch a Xbox One

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.