Z historické hry fantasy RPG: Assassin's Creed Odyssey přidává další mýtickou příšeru

Assassin's Creed Odyssey čeká další rušný měsíc, během něhož se fanoušci mohou těšit na spoustu nového obsahu. Mezi ním najdeme jak úkoly, tak nové výzvy, vybavení či mýtickou příšeru.

Assassin's Creed Oddysey

Assassin's Creed Oddysey FOTO: Uplay

Assassin's Creed byl dříve doslova vzorem pro historiky. Byla to série, která dbala na historickou přesnost, a ač si dějiny občas trochu vylepšila, stále se jednalo o dílo, které by mohlo být doslova učebnicí minulosti. Jenže tyto doby jsou dávno pryč, což dokazuje i nová série aktualizací, která se do Odyssey přiřítí už tento měsíc.

Už 13. listopadu se dočkáme jedné z nich. Ta má do hry přidat nový úkol, v němž se budeme moct postavit Kyklopovi. Za splnění úkolu potom dostaneme odměnu v podobě legendárního luku, jehož přesné vlastnosti zatím tvůrci nezveřejnili. Nedávno se navíc odemkl jeden z celé řady úkolů, které jsou na cestě, Představení musí pokračovat!

Ve hře nově potkáme i další legendární žoldáky a lodě. Ty se budou objevovat v závislosti na přijatých výzvách hráčům s minimální úrovní 30. Odměnou za jejich poražení potom bude nové vybavení, kosmetická vylepšení lodi, ale také orichalkum, jež půjde utratit za další speciální předměty.

Nový update přinese i (podle nás) jednu z nejdůležitějších změn - zvýšení maximální úrovně z 50 na 70. Zamknout úroveň hráče na 50 bylo podle nás opravdu nešťastné řešení, zvlášť když nebylo možné ze získaných zkušenostních bodů "vytřískat" další body pro vylepšování postavy. V tom byl loňský Origins dál, neboť i po dosažení nejvyšší úrovně a odemčení všech schopností bylo možné Bayeka dál vylepšovat. O motivaci dál prozkoumávat svět tak bylo postaráno.

Jako další zajímavé vylepšení se pak jeví nižší cena vylepšování vybavení. Ta je, zvláště pokud zaspíte a nevylepšujete vybavení průběžně, opravdu přemrštěná, zvlášť v kontrastu se získaným materiálem po rozebrání vylepšeného kusu vybavení. Na druhou stranu ale měl hráč pocit, že si podobný "komfort" musí zasloužit, což je jen a jen dobře.

Nový update bude dostupný na všech platformách, na nichž Assassin's Creed Odyssey vyšel. Těšit se tedy můžou majitelé verzí pro PC, Xbox One a PlayStation 4.

Launch trailer ke hře Assassin's Creed Odyssey (2:05) | zdroj: YouTube

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Z historické hry fantasy RPG: Assassin's Creed Odyssey přidává další mýtickou příšeru

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Získejte zdarma vesmírnou sci-fi strategii Sins of a Solar Empire:…

16.11.2018 19:37 Her zdarma není nikdy dost. Proto vám přinášíme další tip na skvělý titul, jenž můžete následně…

Zahrajte si Rainbow Six Siege přes víkend zcela zdarma

15.11.2018 20:52 Ubisoft opět nabízí k vyzkoušení jednu z jejich nejhranějších multiplayerových her.

Související:

Nejčtenější články

  1. Získejte zdarma vesmírnou sci-fi strategii Sins of a Solar Empire: Rebellion

  2. S poctivostí nejdál dojdeš: Valve vyplatili 20 tisíc dolarů hackerovi, který odhalil závažnou bezpečnostní chybu

  3. Vraťte se do historie s herním zařízením PC Classic

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.