Ušetřete balík na hrách ze série Warhammer. Vyberou si milovníci RTS i fanoušci akčních her

Zaplaťte, kolik chcete, a odemkněte jeden až tři tiery plné skvělých her, z nichž si vybere téměř každý.

Warhammer 40 000: Dawn of War III

Warhammer 40 000: Dawn of War III FOTO: Sega

Humble Bundle je už léta známý svým originálním přístupem k nakupování her. Jejich balíčky začínají na jednom dolaru a končí zhruba kolem 15 dolarů (a výš). Ale už v prvním tieru se dají získat opravdu skvělé kousky. To samé platí i o novém balíčku "Humble Warhammer Bundle," jenž, jak samotný název napovídá, přináší balík her z Warhammer 40,000 univerza.

První tier, za nějž budete muset z peněženky vytáhnout zhruba 23 korun, nabízí hned dvojici plných her a trojici DLC. První z nich asi všichni znáte. Jedná se o Dawn of War, realtimovou strategiiz roku 2006, jež si dodnes drží skvělá hodnocení jak od recenzentů, tak od fanoušků. Dalším kouskem je pak digitální deskovka Talisman, k níž dostanete i přídavky The Blood Moon, The Harbinger a The Sacred Pool.

Druhý tier sice výrazně zvedá cenu, ale také přidává další trojici skvělých kousků. Warhammer: End Times - Vermintide potěší zejména milovníky kooperativních mlátiček, hektolitry krve v roli kapitána Tita prolijete i v kolekci Warhammer 40,000: Space Marice, která mimo jiné obsahuje pořádný balík přídavků s celkovou cenou přes 42 eur, zatímco v Blood Bowl 2 bude v hlavní roli americký fotbal.

Za další příplatek ve výši necelých 150 korun vám přistane na účtu další trojice povedených kousků. Knihovnu vám ozdobí třetí díl Dawn of War z loňského roku, Warhammer: End Times - Vermintide Stromdorf a další realtime strategie Battlefleet Gothic: Armada.

To je poměrně vydatná nálož her s přihlédnutím na cenu. Pakliže si chcete rozšířit svoji knihovničku na Steamu o další zajímavé kousky, klikněte na tento odkaz, kde balíček "Humble Warhammer Bundle" naleznete.

Trailer k Warhammer 40K: Dawn of War III | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Ušetřete balík na hrách ze série Warhammer. Vyberou si milovníci RTS i fanoušci akčních her

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.