Ušetřete balík na hrách ze série Warhammer. Vyberou si milovníci RTS i fanoušci akčních her

Zaplaťte, kolik chcete, a odemkněte jeden až tři tiery plné skvělých her, z nichž si vybere téměř každý.

Warhammer 40 000: Dawn of War III

Warhammer 40 000: Dawn of War III FOTO: Sega

Humble Bundle je už léta známý svým originálním přístupem k nakupování her. Jejich balíčky začínají na jednom dolaru a končí zhruba kolem 15 dolarů (a výš). Ale už v prvním tieru se dají získat opravdu skvělé kousky. To samé platí i o novém balíčku "Humble Warhammer Bundle," jenž, jak samotný název napovídá, přináší balík her z Warhammer 40,000 univerza.

První tier, za nějž budete muset z peněženky vytáhnout zhruba 23 korun, nabízí hned dvojici plných her a trojici DLC. První z nich asi všichni znáte. Jedná se o Dawn of War, realtimovou strategiiz roku 2006, jež si dodnes drží skvělá hodnocení jak od recenzentů, tak od fanoušků. Dalším kouskem je pak digitální deskovka Talisman, k níž dostanete i přídavky The Blood Moon, The Harbinger a The Sacred Pool.

Druhý tier sice výrazně zvedá cenu, ale také přidává další trojici skvělých kousků. Warhammer: End Times - Vermintide potěší zejména milovníky kooperativních mlátiček, hektolitry krve v roli kapitána Tita prolijete i v kolekci Warhammer 40,000: Space Marice, která mimo jiné obsahuje pořádný balík přídavků s celkovou cenou přes 42 eur, zatímco v Blood Bowl 2 bude v hlavní roli americký fotbal.

Za další příplatek ve výši necelých 150 korun vám přistane na účtu další trojice povedených kousků. Knihovnu vám ozdobí třetí díl Dawn of War z loňského roku, Warhammer: End Times - Vermintide Stromdorf a další realtime strategie Battlefleet Gothic: Armada.

To je poměrně vydatná nálož her s přihlédnutím na cenu. Pakliže si chcete rozšířit svoji knihovničku na Steamu o další zajímavé kousky, klikněte na tento odkaz, kde balíček "Humble Warhammer Bundle" naleznete.

Trailer k Warhammer 40K: Dawn of War III | zdroj: YouTube

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Ušetřete balík na hrách ze série Warhammer. Vyberou si milovníci RTS i fanoušci akčních her

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Získejte zdarma vesmírnou sci-fi strategii Sins of a Solar Empire:…

16.11.2018 19:37 Her zdarma není nikdy dost. Proto vám přinášíme další tip na skvělý titul, jenž můžete následně…

Zahrajte si Rainbow Six Siege přes víkend zcela zdarma

15.11.2018 20:52 Ubisoft opět nabízí k vyzkoušení jednu z jejich nejhranějších multiplayerových her.

Související:

Nejčtenější články

  1. Získejte zdarma vesmírnou sci-fi strategii Sins of a Solar Empire: Rebellion

  2. S poctivostí nejdál dojdeš: Valve vyplatili 20 tisíc dolarů hackerovi, který odhalil závažnou bezpečnostní chybu

  3. Vraťte se do historie s herním zařízením PC Classic

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.