Red Dead Redemption 2 plný nedodělků? Podívejte se na ty nejlepší chyby na hřbetu koně!

Red Dead Redemption 2 je bezpochyby jednou z nejlepších her vůbec. I na pozlátku se ale najdou chyby.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 FOTO: www.gameinformer.com

Nový počin z dílny Rockstar Games se opravdu povedl. Z konzolí ždímá poslední kapičky výkonu a je perfektně odladěný, za což si od kritiků vysloužil uznání. V řeči čísel mluvíme o téměř bezchybném hodnocení, které se zastavilo na neuvěřitelných 97 bodech ze sta. Ani takto propracovaná a do detailu vybroušená hra se ale nevyhne chybám. A největší pozornost je v tomto bodu věnována koním.

Vzpomeňme si například na Zaklínače, kde se chyby spojené s Klepnou staly tak profláklé, že je tvůrci dokonce přetvořili v kartu do Gwentu. Obdobné potíže měl i letošní Kingdom Come: Deliverance. Proto není žádným překvapením, že ani v Red Dead Redemption nejsou ničím neobvyklým a stejně jako ve výše jmenovaných hrách štvou a zároveň baví svoje fanoušky zároveň.

My jsme se proto rozhodli, že ty nejlepší vyzobáme z útrob internetu a ukážeme vám je v tomto článku.

Kompilace chyb z Red Dead Redemption 2 | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Red Dead Redemption 2 plný nedodělků? Podívejte se na ty nejlepší chyby na hřbetu koně!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.