Rust na vrcholu: Souběžně ho hrálo nejvíce hráčů v historii

Kdo by to byl řekl, že létající balóny způsobí takový poprask.

Rust

Rust FOTO: Facepunch Studios

Rust si už dlouhá léta drží stabilní počet hráčů, který se v průměru pohybuje okolo 30 tisíc uživatelů. Sem tam statistiky sice povyskočí o něco výš, ale ještě nikdy se nedostaly na takovou hranici jako tento měsíc.

Včera se totiž počet souběžně hrajících hráčů vyšplhal téměř na 71 tisíc, což z Rustu udělalo pátý nejhranější titul toho dne. Překonat ho dokázali pouze Dota 2, CS:GO, Rainbow Six Siege a PUBG.

Co bylo hlavní příčinou? Nový update, který do hry zaimplementoval další zajímavé novinky - létající balóny a rakety. Tyto nové prvky tak přinesly zbrusu nové možnosti, jak přistoupit k útoku na cizí základnu, ale také k její obraně. Nyní už tedy nestačí myslet jen na útoky ze země, tentokrát už mohou přijít i ze vzduchu.

Rok starý trailer na Rust. Od té doby se toho spoustu změnilo. | zdroj: YouTube

Témata: Rust | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Rust na vrcholu: Souběžně ho hrálo nejvíce hráčů v historii

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.