Vyzkoušejte si Football Manager 2019 na PC zcela zdarma

Pokud nevíte, jestli si nový ročník Football Manageru pořídit, nově vydané demo vám rozhodování ulehčí.

Football Manager 2019

Football Manager 2019 FOTO: Steam

Mezi sportovními hrami je zvykem, že vychází pravidelně každý rok obohaceny o zajímavé či méně zajímavé novinky a hlavně aktuální soupisky. Výjimkou není ani Football Manager, jenž je už dlouhá léta považován za nejvěrnější fotbalovou simulaci, která je na trhu dostupná. Pokud i přes kladné ohlasy recenzentů a hráčské obce máte pochybnosti a nevíte, jestli si nový ročník pořídit, máme pro vás skvělou zprávu.

Tvůrci totiž nedávno vypustili do světa hratelné demo, které vás nechá nakouknout hned do několika lig a nechá vás vést mužstvo polovinu sezóny. Pakliže se následně rozhodnete zakoupit plnou verzi, váš postup se do ní přenese.

Demo můžete stahovat na stránkách platformy Steam, kde si ji následně můžete i koupit. Stojí zhruba 1400 českých korun.

Trailer k Football Manageru 2019 (2:39) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vyzkoušejte si Football Manager 2019 na PC zcela zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.