Fallout 76 bez modů? Ale kdeže! První výtvory vznikají už teď

Vypadá to, že obavy spojené s absencí modů jsou nadobro zažehnány.

Fallout 76

Fallout 76 FOTO: HD Wallpapers

Spousta hráčů a herních kritiků vyslovila během oznámení Falloutu 76 obavu, že další díl možná přijde o to nejcennější, čím se hry od Bethesdy tak pyšní. Ano, mluvíme tu o modifikacích, které zdobí všechny poslední díly z této série. A pokud se nad tím zamyslíme, absence modifikací by v tomto případě dávala smysl. Hra má být multiplayerovou záležitostí, v níž by mohlo modování nebezpečně hraničit s cheatováním. Už během B.E.T.Y. se ovšem tyto obavy rozplynuly.

Bethesda sice slibovala hráčům podporu modifikací, ta ale měla přijít až nějakou dobu po vydání. Někteří šikulové se ale dokázali přes všechny překážky, které by bránily v úpravě hry, dostat, takže už nyní můžeme na Nexus Mods najít několik uživatelských úprav.

Jedná se zatím pouze o drobné kosmetické změny, které nikterak nemění hratelnost. Mezi 18 modifikacemi tak můžeme například přebarveného pip-boye, novou hudbu do hlavního menu, která tu stávající nahrazuje populární skladbou "Country Roads," předělanou láhev Nuka Coly či vylepšené obarvení vlasů.

Jak tedy sami můžete vidět, tvorba fanoušků toho v tuto chvíli příliš nenabízí, dá se ale očekávat, že po vydání plné verze bude k dispozici mnohem více zajímavých výtvorů. A my už se nemůžeme dočkat, až některé z nich vyzkoušíme!

Hraný trailer na Fallout 76 (1:00) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Fallout 76 bez modů? Ale kdeže! První výtvory vznikají už teď

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.