Valve uvede svou novou karetní hru turnajem o 10 tisíc dolarů

Artifact budeme moct několik dní před oficiálním vydáním vidět v akci v rámci profesionálního turnaje o zajímavý prize pool.

Artifact

Artifact FOTO: www.dotesports.com

Artifact už pomalu klepe na dveře. Ve Valve se tedy rozhodli, že svůj nový titul herní obci představí netradičním způsobem. Místo sáhodlouhých textů a gameplay videí uspořádají turnaj, během něhož se všichni zájemci budou moci seznámit s mechanikami a udělat si dobrou představu o tom, jak bude titul vypadat.

Turnaj začíná už 10. listopadu. V ten den se na pomyslnou startovní čáru postaví hned 128 hráčů. Osm z nich, kteří projdou důkladným sítem, se o den později utkají o samotné vítězství a také o zajímavý podíl z celkové odměny stanovené na 10 tisíc dolarů. Klání budeme moct sledovat na SteamTV.

Zajímavé je, že celá akce poběží kompletně přes zabudovaný turnajový systém, jenž bude dostupný všem už od samotného vydání. To je naplánováno na 28. listopadu letošního roku.

Gameplay ze hry Artifact (19:07) | zdroj: YouTube

Témata: Artifact | Valve | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Valve uvede svou novou karetní hru turnajem o 10 tisíc dolarů

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.