Získejte Destiny 2 na PC úplně zdarma

V Bungie se plácli přes kapsu a rozdávají loňskou pecku úplně zdarma!

Destiny 2

Destiny 2 FOTO: Activision

Teprve rok stará AAA hra je dostupná úplně zdarma. Jediné, co pro její získání musíte udělat, je stáhnout "blizzardího" klienta Battle.net, přihlásit se ke svému účtu a v sekci dárků si vyzvednout svojí kopii. Ta vám pak zůstane napořád. A času na její získání je stále dostatek, neboť akce končí až 18. listopadu.

Pokud se rozhodnete Destiny 2 přidat do své knihovničky, budete mít dost času na rozkoukání se v multiplayerovém modu, v němž si už příští týden budou moct všichni bez výjimky úplně zdarma vyzkoušet nový mod Gambit. V něm mají hráči za úkol zabíjet příšery, sbírat drop a ten následně využívat k povolání monstra. Akce bude probíhat od 9. do 11. listopadu.

Jestliže jste tento kousek ještě nehráli, tak neváhejte a využijte této jedinečné nabídky. A poté nám můžete do komentářů napsat, na jaká zajímavá dobrodružství jste během průchodu hrou narazili.

Trailer k Destiny 2 (2:37) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Získejte Destiny 2 na PC úplně zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nepřátelé budou bez šance! Oblečte se jako sněhulák díky nové aktualizaci…

22.01.2019 19:07 Leden končí, zima ale běží na plné obrátky. Proto se v Epic Games rozhodli obohatit hru o nový…

Remake Resident Evil 2 má našlápnuto na skvělý prodejní výsledek. Demo si…

22.01.2019 18:13 Resident Evil 2 už pomalu klepe na dveře, a tak vám přinášíme zajímavé statistiky týkající se…

Související:

Nejčtenější články

  1. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

  2. Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

  3. EA zrušilo rozsáhlou Star Wars hru s otevřeným světem

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.