Získejte Destiny 2 na PC úplně zdarma

V Bungie se plácli přes kapsu a rozdávají loňskou pecku úplně zdarma!

Destiny 2

Destiny 2 FOTO: Activision

Teprve rok stará AAA hra je dostupná úplně zdarma. Jediné, co pro její získání musíte udělat, je stáhnout "blizzardího" klienta Battle.net, přihlásit se ke svému účtu a v sekci dárků si vyzvednout svojí kopii. Ta vám pak zůstane napořád. A času na její získání je stále dostatek, neboť akce končí až 18. listopadu.

Pokud se rozhodnete Destiny 2 přidat do své knihovničky, budete mít dost času na rozkoukání se v multiplayerovém modu, v němž si už příští týden budou moct všichni bez výjimky úplně zdarma vyzkoušet nový mod Gambit. V něm mají hráči za úkol zabíjet příšery, sbírat drop a ten následně využívat k povolání monstra. Akce bude probíhat od 9. do 11. listopadu.

Jestliže jste tento kousek ještě nehráli, tak neváhejte a využijte této jedinečné nabídky. A poté nám můžete do komentářů napsat, na jaká zajímavá dobrodružství jste během průchodu hrou narazili.

Trailer k Destiny 2 (2:37) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Získejte Destiny 2 na PC úplně zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.